UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
ūdens teknes
Autors: Pavels.O ()
Datums: 15/08/2016 16:17

Sveiki foruma biedri!
Ir pienācis laiks likt ūdens teknes, bet nevaru izšķirties likt skārda vai PVC? Izskatās, ka PVC būs izturīgākas, jo lētā gala skārda teknes ir tādas paplānas. Kā ir ar PVC teknēm vai saulē neizbālēs (vajag brūnas)? Kuru sistēmu vieglāk montēt? Un iespējams, kur lētāk pirkt?

Re: ūdens teknes
Autors: Pavels.O ()
Datums: 15/08/2016 16:24

P.S. Lietusūdens teknes jumtam

Re: ūdens teknes
Autors: DsKs ()
Datums: 15/08/2016 18:13

Kas ir letais gals? Pats sev panemu no skarda ... brunas ( RR32 krasas kods ) ... no Todes ... uz kanti nevis apalas/pusapalas ... izturigakas ... esosajas manuprat es mierigi varu uz rokam karaties un list apkart namelim un nekas tur nedeformejas ... tresais gads manuprat un neviena pazime par krasu mainu vai kaut kadu tur nodilumu

Re: ūdens teknes
Autors: bobo ()
Datums: 15/08/2016 21:06

Es jau paņēmu skārda apaļās. Plastmasniecēm kautkā neticās, saulē "staigā" krakšķ, pats dzirdēju
pie vienas mājas strādājot. Ņēmu INTERSOLā. Man patika montēt silikonu nekur nevajag , visos
savienojumos blīvgumija, trubas turētāji arī tādi nopietni . Teknes turētājus liksi pa 60 cm un būs ok.
Ar varēsi ar rokām rāpties :)

Re: ūdens teknes
Autors: kaamis ()
Datums: 15/08/2016 21:06

Es sev nopirku k rauta 2013 gadā tumši brūnas pvc. Aptuveni pēc 2 gadiem dienvidu pusē viss izbalējis neiesaku!

Re: ūdens teknes
Autors: rbm ()
Datums: 15/08/2016 22:04

Metāla jumta gadījumā Notekas jāņem no tā paša materiāla no kā ir jumta segums, tad tiek atrisināta problēma ka notekas izbalē ātrāk kā jumts vai otrādi.

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]

Re: ūdens teknes
Datums: 15/08/2016 23:15

PVC galīgi nav labas. Jebkurš skārds labāks. PVC ir super materiāls, bet ne notekām.

Re: ūdens teknes
Autors: Pavels.O ()
Datums: 16/08/2016 07:53

Paldies.
Domas mainījās ņemšu skārda kantainās.
Jumts ir metāla, viena plakne ir izteikti dienvidu pusē, nav vēlēšanās pēc 5 gadiem mainīt izbalējušas PVC notekas.
Atliek tikai sameklēt izdevīgāko cena/kvalitāte piedāvājumu. Papētīšu Tode, Avotiņi un Akvilon piedāvājumus, tie man ir katrs 5 minūšu braucienā.

Re: ūdens teknes
Autors: vārds ()
Datums: 16/08/2016 10:02

Nezinu gan kas jums tur balē. Tās pašas brūnās plastikāta (imho tas nav gan nekāds PVC) stāv un nekas nav izbalējis.

Re: ūdens teknes
Autors: khe ()
Datums: 16/08/2016 22:21

Nez par tām Avotiņu - pēc 8g iekšpusē rūsa,lai gan teknes vienmēr tīras, tukšas. Toodei arī iekšpuse krāsota. Esmu licis arī tās lego metālnieces, tās gan padārgas, toties patīkami likt:) Pats uzliku kantainās, bet otrreiz liktu apaļās.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ******   ********    ******  
 **        **        **    **  **     **  **    ** 
 **        **        **        **     **  **       
 ******    ******    **        **     **  **       
 **        **        **        **     **  **       
 **        **        **    **  **     **  **    ** 
 **        ********   ******   ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727