UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: DzinPo ()
Datums: 07/10/2016 21:11

To J:
Pamati, sienas un jumts kopā veido tikai mājas veidolu :)
Esmu dzirdējis, ka 2 stāvu māju no gāzbetona ar gatavajām pārsedzēm uzrauj līdz jumtam pa 3 dienām, divas mūrnieku brigādes (viens mūrē, otrs padod blokus, maisa līmi).
Tā kā man 1.5 mēnesis strādājot dien dienā no gaismas līdz gaismai nav īpaši ātri..
Nejau celtnieku darba kvalitāte ir sūdīga bet visas latviešu tautas slimā domāšana ir pie vainas. Mūsdienu pretīgajā laikmetā, kad ražo nevis konkrētam pielietojumam kautko, bet vienkārši pārdošanai..
Celtnieku darbu vienkārši labi redzēt..iedomājaties kas notiek valsts pārvaldē un tā tālāk. cilvēki jau visur ir vienādi. Un padomājiet vai jūs katru dienu ejot uz darbu vienmēr visu izdarat tā kā jums rakstīts vai mācīts un pēc labākās sirdsapziņas..visticamāk, ka ne.. :)

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: DzinPo ()
Datums: 07/10/2016 21:13

To RX jā montē, kā arī ar pakulām montē, ja vajag.

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Datums: 07/10/2016 21:45

Ja māja celta no gāzbetona un mūris salijis, t.i. nav bijis apklāts tad tāda māja pirmajā gadā atdos daudz mitruma un koka logiem nāks par skādi. Plastmasas varētu likt, bet kondensāta būs daudz. Logi rasos un būs pamatīgi jāvēdina.
Gāzbetons pirmajā gadā atdod lielāko daļu mitruma un tad ar katru gadu kļūst aizvien sausāks.
Ja man laiks nespiestu, tad savai mājai ļautu ziemu un pavasari izvējoties. Ziemas un pavasara sausais gaiss ļoti palīdz. Es pat ielietu pavasarī vai vasaras sākumā grīdas, apmestu un tikai tad, kad izžūst lielie laukumi liktu logus.

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: DzinPo ()
Datums: 07/10/2016 22:19

Nosvēršu kādu bloku, kas palika pāri..būs aptuveni skaidrs cik "slapjš" tas ir..Vispār sākumā man arī bija doma par to, ka nākamgad grīdas, apmetums un tad uz vasaras beigām tikai grīdas..
Jā un laiks man tiešām ir atliku likām, jo kredīta pagaidām nav..domāju, ka arī nebūs, jo celtnieki netiks algoti.

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: DzinPo ()
Datums: 07/10/2016 22:20

DzinPo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nosvēršu kādu bloku, kas palika pāri..būs
> aptuveni skaidrs cik "slapjš" tas ir..Vispār
> sākumā man arī bija doma par to, ka nākamgad
> grīdas, apmetums un tad uz vasaras beigām tikai
> grīdas..
> Jā un laiks man tiešām ir atliku likām, jo
> kredīta pagaidām nav..domāju, ka arī nebūs,
> jo celtnieki netiks algoti.

Uz vasaras beigām logi..

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: Rx ()
Datums: 07/10/2016 22:24

DzinPo Wrote:
-------------------------------------------------------
> To RX jā montē, kā arī ar pakulām montē, ja
> vajag.


Kurš t­ā montē, bija jautājums! Vārdā "Kurš" ietilpst firmas nosaukums, kas to dara tā, bez iepriekš pieteikšanas tādai montāžai.....

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: rbm ()
Datums: 07/10/2016 22:40

Sev logus liku pavasari pec estrich gridam.
Sanca ka muris ziemu parziemoja ar plevem aiznaglotiem logiem.

Bet par to sienu apmeshanu - paskaidrojiet ka var apmest normali logu ailes, ja nav ielikti logi? Ailes tomer apmet uz sturishiem, kas izvietoti +- 90gradu lenki pret logu.
Jaa, pec sienu apmeshanas ir mitrums, daudz mitruma - man 2 nedelas mitruma nosucejs vilka ara mitrumu, bet ka uztaisit kvalitativu loga ailu apmeshanu bez pashiem logiem, to gan nesaprast.

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: DzinPo ()
Datums: 07/10/2016 22:47

Logu ailes atstājot neapmestas..tad, kad ieliek logus, tad arī apmet atlikušo daļu. Pa lielam tāda pati procedūra it kā mainīti logus un jauniem..Nu kaut kā tā.

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: J ()
Datums: 08/10/2016 10:54

DzinPo Wrote:
-------------------------------------------------------
> To J:
> Pamati, sienas un jumts kopā veido tikai mājas
> veidolu :)
> Esmu dzirdējis, ka 2 stāvu māju no gāzbetona
> ar gatavajām pārsedzēm uzrauj līdz jumtam pa 3
> dienām, divas mūrnieku brigādes (viens mūrē,
> otrs padod blokus, maisa līmi).
> Tā kā man 1.5 mēnesis strādājot dien dienā
> no gaismas līdz gaismai nav īpaši ātri..

Nu ja var pats var diendienā strādāt, tad noteikti ies ātrāk nekā tikai pa brīvdienām. Un būs pārliecība, ka viss kvalitatīvi un labi sataisīts, nevis pārsedzes bez armatūras, griesti uz puņķiem turas, siltinājumā un ārsienās pamatīgas šķirbas un vēl visādi brīnumi. Bet 1.5 mēnesī visu pabeigt man vienalga liekas nereāli. Ārsienas ar jumtu jau ir tas ātrākais, uz iekšdarbiem parasti aiziet gadi. Kāda kvadratūra?

Re: Vai labi montēt logus pirmajā sezonā?
Autors: DzinPo ()
Datums: 09/10/2016 00:02

Principā sanāk 2.5 mēneši, aizmirsu ierēķināt pamatus. :) Kvadratūra ~145m2.
Par iekšdarbiem.. nu tad jau redzēs, man steigas nav galīgi. Ja nenoguršu, tad 3 gadu laikā domāju pabeigt.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******    **      **   *******   ******** 
 **        **    **   **  **  **  **     **  **       
 **        **         **  **  **  **         **       
 ******    **   ****  **  **  **  ********   ******   
 **        **    **   **  **  **  **     **  **       
 **        **    **   **  **  **  **     **  **       
 ********   ******     ***  ***    *******   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727