UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: piebraucamais ceļš
Autors: ivars jakobsons ()
Datums: 12/04/2023 18:03

Ieteiktu risinājumus ceļa nobrauktuvei izstrādāt un saskaņot kā dzīvojamās mājas būvprojekta sastāvdaļu, nevis kā atsevišķu projektu pirms mājas būvatļaujas saņemšanas. iemesls vienkāršs- ceļa nobrauktuve būs inženierbūve, kurai būs jāņem būvatļauja būvkomersantam. to nevar būvēt saimnieciskā kārtā kā māju. Bet ja tā būs mājas būvprojekta sastāvā, varēs būvēt gan māju, gan ceļa nobrauktuvi saimnieciskā kārtā. tā lūk, ačgārni sanāk.

Re: piebraucamais ceļš
Autors: kasparsam ()
Datums: 13/04/2023 06:56

Es te nedaudz terminos sapinos. Tas ir pašvaldības ceļš , nevis Valsts autoceļš. (Ogres novads)
Mana doma šobrīd ir uztaisīt to nobrauktuvi no ceļa uz manu īpašumu neko nesaskaņojot un, kā raksta Ivars, tad vēlāk, kad arhitekti taisīs mājas projektu, tad šo nobrauktuvi iekļaut tajā projektā.
Vai var kāds pakomentēt šo?

Re: piebraucamais ceļš
Autors: Aldiss ()
Datums: 13/04/2023 08:26

Neieteiktu darīt šādi, pirmkārt, pašvaldībai nepatiks, ka tu sāc rīkoties viņu īpašumā, otrkārt ir visādi noteikumi kā un kur veicama pieslēgšanās pie ceļa. Beigsies ar to, ka ierīkos gar tavu īpašumu grāvi. Ja nu pirms celtniecības vajadzīga piekļuve īpašumam, lai veiktu sagatavošanu, vari izbērt kādu grunts čupu ērtākai nobraukšanai. Man kā reiz radiniekam pašvaldība neatļāva pieslēgumu pie ceļa pie mājas, tā. vietā pieprasot 150m paralēla ceļa izbūvi un pieslēgumu ceļam kopā ar kaimiņu. P

Re: piebraucamais ceļš
Autors: ivars jakobsons ()
Datums: 13/04/2023 14:06

nē, es neierosināju būvēt ceļu bez projekta

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  **    **   *******   ******** 
 **    **   **   **   ***   **  **     **  **       
 **         **  **    ****  **  **     **  **       
 **   ****  *****     ** ** **   ********  ******   
 **    **   **  **    **  ****         **  **       
 **    **   **   **   **   ***  **     **  **       
  ******    **    **  **    **   *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727