UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: Sieriņi ()
Datums: 28/08/2023 16:17

Sveiki! Ir 100 gadīga lauku guļbūve apšūta ar spundētiem apdares dēļiem. Apdares dēļi varētu būt tika pat veci ka pati māja, laika gaitā virsma ir palikusi grubuļaina, bet stāvoklis viņiem ir ok un šobrīd ieņēmuši 'Latvijas pelēko' toni. Jautājums, kā labāk šos pārkrāsot? Vai vajag pirms krāsošanas ar kaut ko apstrādāt? Kādu krāsu labāk ņemt?

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: LaurisV ()
Datums: 28/08/2023 17:09

1. jautājums, ko sev uzdot, vai vispār vajag? Ja tik ilgi ir nostāvējuši.
2. Mana pieredze rāda, ka Tekstūrdekors ir ļoti labs, jo sasūcas materiālā, līdz ar to pirmsapstrāde nekāda nav vajadzīga.

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: agrais ()
Datums: 29/08/2023 07:10

Tada virsma būs stipri uzzsūcoša, pateriņs būs liels.Es jau atkal ieteiktu Flugger krasu koka fasadei. Nedaudz sev apdares delīsus nokrasoju, labs rezultāts...vel gan nezinu ka uzvedīsies pec gadiem. Bet tur vesela sistema-vasks, grunts, krasa...Pec vajadzības un maciņa biezuma...Lets tas prieks gan nav, bet ja ir ta ka vini sola...tad ir to verts. Gan nezinu kur var citās pilsētās nopirkt. Liepaja ir veikals Profcentrs,Visa veida krasas, labi, noturīgi toni...Nereklameju, vienkarsi man patik tas krasas...Ar ieksdarbu Flugger krasam strādaju jau diezgan sen, fasadeni gan esmu tik pagajuso gadu sev izmeginajis nedaudz...

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: TellPopeyes ()
Datums: 29/08/2023 08:19

Thanks for sharing this, this is amazing. i like it. [www.tellpopeyes.me]

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: Myrtice Will ()
Datums: 29/08/2023 09:24

Veco mežu krāsošana var tos atdzīvināt un radīt patīkamas izmaiņas telpā. Izvēloties pareizos produktus un pareizās pielietošanas metodes, jūs varat sasniegt ilgstošus un estētiski apmierinošus rezultātus. Tās sagatavošana, pareiza krāsas izvēle, gruntējums nemazina tā dabisko izskatu, ļoti svarīga ir Uzklāšanas tehnika un apkope. tiny fishing

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: LaurisV ()
Datums: 29/08/2023 09:35

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------

> labs rezultāts...vel gan nezinu ka uzvedīsies pec
> gadiem.
Tekstūrdekoram savukārt zinu, ka pēc gadiem arī rezultāts ir labs, pašam garāža krāsota ar šo, kādi 8 gadi riņķī, un viss ir ok, nelobās nost, izbalējis arī nav kritiski.

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: Sieriņi ()
Datums: 29/08/2023 10:11

Vienīgās šaubas par to ka Tekstūrdekors ir puscaurspīdīgs. Jo tas esošais 'Latvijas pelēkais' jau nav vienmērīgs un atšķiras dēļ tā vai tur vairāk saule tiek, vai vairāk nokrišņi, vai ir pasargāts kā zem pārkares. Sajūtu līmenī liekas ka vajag kaut ko vairāk sedzošu, bet īsti nezinu. Kā mūsu apstākļos uzvedas tā Zviedru krāsa un vai Latvija to kvalitatīvu var dabūt? Liekas ka oriģināli māja bija nokrāsota ar kaļķa krāsu dzeltenā tonī, bet šobrīd no tās nekas nav palicis.

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: Aldiss ()
Datums: 29/08/2023 11:19

Nu nezinu... 100 gadīgu māju, kura nekad nav krāsota sākt krāsot. Dēļu virspuse ir kā švamme, saulē izdegusi un lietus bojāta. Man savulaik bija vasarnīcā šķunis, kurš nebija krāsots, apmēram 15 gadus vecs. Kad sāku krāsot, to vajadzēja atkārtot reizi pāris gados, jo nekas īsti neturējās klāt.

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Autors: Zzz ()
Datums: 29/08/2023 13:22

Vislabak ir noslipet + eljot. Vari ar skabi padedzinat deljus gaisakus

Re: Veco dēļu pārkrāsošana
Datums: 29/08/2023 18:56

Šadiem dēļiem vislabākā būs zviedru krāsa. Tai gan ir ierobežota krāsu palete, bet nokrāsot var bez problēmām, krāsa turās ideāli. Es tā visas saimniecības ēkas nokrāsoju, kurām arī bija saulē izdeguši dēļi, nekad nekrāsoti un arī no velns zin cik seniem laikiem. Sanāca ideāli.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********   ********  **    ** 
  **   **      **     **     **  **    **   **  **  
   ** **       **     **     **      **      ****   
    ***        **     ********      **        **    
   ** **       **     **     **    **         **    
  **   **      **     **     **    **         **    
 **     **     **     ********     **         **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727