UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

XPS cokola apdare
Autors: knagis ()
Datums: 15/09/2023 21:40

Kādi ieteikumi pamatu/cokola (no XPS) apdarei?

Biju domājis šķiedrcementa plāksnes (https://@#$%&/minerit-hd-cembrit-construction-raw-hd-fasades-plaksne-8x600x1200mm?biezums_mm=105481&izmers_mm=104716) bet tām instrukcijā rakstīts, ka tikai ventilējamām fasādēm der. Pat ja uzlieku latojumu, cokols apakšā zem zemes un nekāda ventilācija jau tur nebūs.

Man vienīgais mērķis ir to putuplastu pasargāt no neuzmanīgas trimmerēšanas un grauzējiem.

Re: XPS cokola apdare
Datums: 15/09/2023 21:49

Sakret Bak + siets jau būs ok + uzvilkt papildus apmetumu biezumam kādu viens sirds vēlas. Ar plāksnēm noteikti nav vērts darboties.

Re: XPS cokola apdare
Autors: knagis ()
Datums: 15/09/2023 22:58

Es uz plāksnēm biju sācis skatīties, jo līdzšinējā pieredze ar apmetumiem man liek domāt, ka man pašam to pa smuko bez švīkām visādām izdarīt nesanāks.

Ir kāda nojausma, cik šobrīd izmaksā apmetums darbs+materiāls uz metru?

Re: XPS cokola apdare
Autors: zigaars ()
Datums: 16/09/2023 10:27

Es arī apdomāju variantu ar plāksnēm. Kas gan tai plāksnei var atgadīties ja pieskrűvē pa taisno pie putuplasta? Vēl variants lukt kautkādus distancerus- nu tipa bezmaz pvc caurili sazāğēt 1cm ripās un likt zem skrūvēm? Kā domājat?

Re: XPS cokola apdare
Autors: Aldiss ()
Datums: 16/09/2023 13:31

Man cokolam pie Finnfoam xps ar putām ir pielīmētas tempsi granito plāksnes. Turās jau deviņus gadus, nost nekrīt un visdrīzāk bez salaušanas nost nedabūt. Līmētas ar putām, kuras domātas siltumizolācijas plākšņu līmēšanai. Kādreiz nebija, bet tagad ir *"Tytan 60 seconds" - ātri cietējošās putas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  **      **  ********  **    ** 
 **     **   **   **   **  **  **     **      **  **  
 **     **    ** **    **  **  **     **       ****   
  ********     ***     **  **  **     **        **    
        **    ** **    **  **  **     **        **    
 **     **   **   **   **  **  **     **        **    
  *******   **     **   ***  ***      **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727