UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: edisons ()
Datums: 03/06/2008 19:54

Labdien!
Musu mainīgajā pasaulē gribetu dzirdēt viedokļus, cik tad varētu izmaksāt m3 gazbetona mūrēšana (jāmūrē vienkārša taisnstūrveida formas māja, kopā apmēram 60 m3

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: endijs ()
Datums: 04/06/2008 00:57

30Ls!

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: Andris Fasāsdes darbi ()
Datums: 04/06/2008 08:52

ūūū ja... tas ir daudz...
iepriekšējie mūrēja pa 20 ls kubā bet bija alkahola mīļotāji, tad man trāpījās šie meistari, esmu ļoti apmierināts.
es pats sev tagad māju ceļu, man Fibo mūrē pa 23 Ls kubā, pārsedzes lej pa 14 ls tekošajā metrā. Ļoti labi mūrnieki. man pēc divām nedēļām aptuveni beidz mūrēt, apjautājos viņiem, šie ir ar mieru ja vajag. dod ziņu uz e pastu vai pa tel 29883696 Andris

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: GS ()
Datums: 06/06/2008 01:51

Iesaku ielikt sludinājumus ss.lv un reklama.lv
Peteiksies LĒRUMS par 10...15 LVL/m3, brigādes.
Pamēģiniet. Saku pēc savas pieredzes

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 06/06/2008 11:06

arī tā var darīt, bet man sanāca nesmukumi ar tiem ko izvēlējos sākumā, itkā labi runāja un sākumā taisīja arī normāli, bet tad sāka laist lažu un dzert, atlaidu... es pats kā celtniecības pārstāvis iekritu uz zemo cenu un biku ieberzos, vienīgi ka mācēju laicīgi pamanīt ka šiem ir jāsaka attā... :D:D:D

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: ralf ()
Datums: 06/06/2008 16:25

jā ar zemu cenu bieži vien sanāk ka beigās būs lielāki izdevumi kā ar normālu cenu un tur tie 2 vai 3 lati nespēlē tik būtisksku satrpību, ir jaredz ko ir cēluši un jarunā ar saimnieku kā ir cēluši un 2 vai 3 latus var uzmest vairāk par labu un kvalitatīvu darbu

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: drumer ()
Datums: 06/06/2008 20:49

Jaa, pilniigi piekriitu ralfam,nebuuvee taču /WC/ saprotošs cilveeks paardod savu maaku un zinaašanas par adekvaatu cenu,es nevaru iegaadaaties suudiigu dat.programmu,jo buus šaizes-,tad kaada ir atšķiriiba,normaala cena ir saakot no 25-30LSm3,uz paareejaam atsauksies ......!!!!

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: EjTakTu ()
Datums: 07/06/2008 00:53

Man tāda aizdoma, ka cenu starpība veidojās no tā vai mūrē sienu, vai arī uzmūrē kubikmetra kluci :D

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: bros ()
Datums: 07/06/2008 01:11

vienkarsai majai 25Lsm3 a majai ar vijeboniem 30Ls/m3 saprotams kvalitate ideala,
var protams ariletak,bet tad skibi.Ar vienu vardu sakot jo letak jo sudigak,bet nu tas jau ka saimnieka kungs velas.Buvuzraugiem gan vajag maksat mazak jo vini nevelna nejedz maisas tik pa kajam un jegas nekadas.

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: kantoris ()
Datums: 09/06/2008 21:58

man mūrē 23 ls/m3 un mūrē manuprāt ātri un ideāli, māja nav no vienkāršajām, zēni strādā no 8 - 17 darba dienās....viss civilizēti un korekti....kur ir kritērijs, ka sākot no 25 ls ir tikai tas kas garantē kvalitāti?....manuprāt tā ir alošanās un darboņu pašreklāma.....

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********  ********   *******    ******  
 **    **   **        **        **     **  **    ** 
 **    **   **        **        **         **       
 **    **   ******    ******    ********   **       
 *********  **        **        **     **  **       
       **   **        **        **     **  **    ** 
       **   ********  ********   *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727