UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 18/06/2008 11:16

:D he, man ar pirmie celtnieki kas bija (beigās aizdzēraš :D ) strādāja pa 20 ls kubā un atnesa man tieši neatceros kādu tur izmaksu grāmatu kurā rakstīts ka mūrniekam jāpelna 4,62 ls stundā... ;) sory...
nu nez nez, man šie labi strādā un nemaksāju es 26 ls... uzskatu ka tās ir muļķības, arī pa 30 vai pat 35 ls kubā var trāpīties loši kas nemāk mūrēt, tas nav no cenas atkarīgs bet gan no meistara... varbūt vecis kas jau sen savā dzīvē ir piešāvis roku krāmē blokus pa 18 ls kubā jo viņš zin ka nopelna labi gan sev gan nodrošina savu palīgstrādnieku... ;) vot šito es nesaprotu, tie izteicieni - es tak neiešu pa tik maz strādāt; pa tādu cenu tikai lohi rauj; un zemāk pa tādu un tādu ciparu nav jēga ņemt cilvēkus... attopieties celtnieki - nav vairs tie laiki (arī es esmu fasādes apdarē jau 9 gadus un ļoti labi redzu ka tagad ir savādākas cenas, es arī pagājušos gados nelecu pāri tirgus cenām, es aprēķinu cenu no tā cik var izpelnīt nevis no tā kādas cenas sauc citi) te daudz ko maina meistarība. ja tu taisītu fasādi pa 16 ls m2 - es pa 11 ls m2 - tu nepieproti to lietiņu tik labi, un beigās sanāk ka es tāpat nopelnu vairāk... lūk kā ir jārēķina cena, no aprēķina uz ko pats esi spējīgs...

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: xtc ()
Datums: 20/06/2008 11:59

Silbet pirku AVOTIŅU bāzē, 200x300x600, ņēmu par 42 Ls/m3. Viņiem tagad baigie atlikumi, piegādātājs spiež iepirkt saskaņā ar noslēgto līgumu, daudzas cenas tuvu pašizmaksai :)

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: bros ()
Datums: 20/06/2008 15:49

L&S vai tik neesi pargudrs,var redzet,ka neko vairak par skruvgriezi neesi nopircis sava dzive.Andri neesu profs apdare,bet esu 360m2 uztaisijis.Varu uztaisit apdari par 6Ls/m2 tatad ar to butu jasaprot, ka tu profs budams varesi to pasu izdarit pa 4Ls/m2 Par stalazam jau naudu nenemsi jo drosi vien esi piesavies to darbinu atri izdarit.Ja esi ar mieru dod zinu uz e pastu . Varu tev piespelet vienu objektu.XTC muret no Silbet 21 gadsimta nozime to pasu ko atgriesties viduslaikos,pilnigs sviests,bet par parejo tev taisniba,vajadzeja tik pieminet ,cik tur to mmurnieku tev ir ,prieks trijiem veciem loti labs raditajs.

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: L&S ()
Datums: 20/06/2008 18:51

manis pec tu vari prasit cik gribi,bet atceries ka to lohu kas tev maksas par to tavu nosaukto cenu kas ir reali lielaka nekā tirgus piedavā ir arvien mazak.gadijums iz dzives kadas paris nedeļas atpakaļ,zvanu firmai kas nodarbojas ar betonu,vajag 15 m3 20 betonu ,ar pumpi,2 mašinas , no sakuma braši atbild 51 ls m3+50ls/st,pumpis+20 ls ceļs kopā 900ls,uz ko es saku dargi,tirgus galu galā liels.paietprecizi 30 min ,zvans,ko es veletos piedavat, piedavaju 48 lsm3,kura ir jau vis iekļauts,,uz ko man uzdeva jautajumu,kadun kur piegadat betonu,,
ir firmas kuras jau pa 18ls/m3 murē. ja starp citu tu aizmirsi pieminet ka nodokļus ari jamaksā:D

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: L&S ()
Datums: 20/06/2008 19:12

ja un pedejais bet vis svarigakais,manis pec pelniet kaut miljonu,bet mums letiņiem ir tada sudiga mendele visu nopelnito naudu,ne tikai vieglo, izteret pa visadiem sudiem,lupatām, Bros butu labak stradajis nevis te svarigo mertajis,istiem amatniekiem ir jarubi stroikā,tas tik trubaļotiem ir laiks pa forumiem kubus mūrēt:D


priecigus visiem Jāņus

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: bros ()
Datums: 21/06/2008 01:20

Lohi ir tie kas doma ka viss notiksies pa leto.Ja nav noslepums ka sauc tas firmas.Par nodokliem runajot parasti saimniekiem piedavaju cena+nodokli,100%visi kategoriski pretnodokli. Taka nejau es krapju valsti.Starp citu to apdari taisiju pagajuso gadu par 6Lsm2,nedomaju ,ka ta var nopenit miljou.A piektdiena man ir briva,jo cetras dienas nostradaju 40 stundas.Ir tak vasara un majas ari daudz darba.Par lupatam tev taisniba,man vairak nauda aiziet strumetiem jo esu plasaprofila darbonis.Zagi vien man ir par stukam divam un ar to visu man vel vajaga stukas piecas (kas nemaz nav tik viegli sakrat no tas miljonu naudas)lai butu viss nepieciesamais.Kur es stradaju saimniekam nekas nav japerk a ir redzets ,ka letie viri jau pirmaja diena pasuta,limenradi(ne jau leto),fleksi,spaktellapstinu buketi utt par latiem100.Ofisa darboni pat zimuli nenopirks par savu naudu drizak vel atstieps uz majam.Tos letinus tiktiesam nevar saprast prasi kam gribi,pelna maz ,naudas nau ,bet visi brauc ar jaunam vai nu dazu gadu vecam masinam. Es miljonus pelnot neko tadu nevaru atlauties.

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: Andris Fasādes dabi ()
Datums: 24/06/2008 18:32

360 m2 :D:D:D un tagad tu uzskati ka esi plaša profila spečuks arī fasādes apdarē? :D:D:D nu gan sasmīdināji :)
tu nemaz neesi izpratis teikto - es tādu pašu darbu izdarīšu pa tādu pašu naudu tikai ātrāk jo esmu tāda profila speciālists, a tādi kas ir masķera na vse ruki nevar to izdarīt tik ātri, tapēc arī attiecīgi rubī iekšā lielāku cenu jo izpeļņa dienā sanāk mazāka...

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: bros ()
Datums: 25/06/2008 01:09

Andri lasi uzmanigak,nekur neesu teicis,ka esu specuks apdares darbos.Ta ,,paskatijos pierakstos.Divata 20 dienas videji pa 8 stundam,(gruntesana,armesana,gruntesana,dekors2mm,krasosana1*)360m2*6Ls=2160/2=1080 katram.Domaju,ka normala menes alga,bijam apmierinati.Ar to gribu patekt,ka ja specuki prasa vairak par6Ls m2,tad tas jau nozime ,ka grib nokast lielo kapostu. Kas tad es pec tavam domam esu ,tas kas uzskruveju cenu?Saubos vai tu par tadu cenu stradasi. Ja jau tu aprēķini cenu no tā cik var izpelnīt nevis no tā kādas cenas sauc citi tad jau tev ir jabut letakam neka man ,jo tu tos 360m2 nesaubos ka uztaisitu atrak tatad nopelnitu vairak. Vai tik tu negribi pelnit divas stukas menesi(vispar nau jau slikti) Ja taisi letak visa ciecna tava prieksa Tu tur par tiem lohiem ieminejies tam es tev piekritu ir redzetas tadas sakepatas fasades un ne jau par letiem cipariem..P.s.no rita jabrauc rukat,tapec lidz 5 jul. nevaresu tev atbildet ,jo cik noprotu miera tu neliksies.

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 25/06/2008 09:15

nu tātad ar visu siltināšanu tāpat tev sanāk normāla cena, ap 8/9 ls m2. tā jau ir pareiza cena. cik noprotu tad tā bija Aeroc tipa māja? ;)

Re: cik maksā m3 gāzbetona mūrēšana
Autors: Rūdis ()
Datums: 25/06/2008 10:37

Interesanti gan, bros, ja Tu katru sevis nopirkto lietu liec iekšā pie 1m3 sienas mūrēšanas, tad nav brīnums, ka Tev sanāk lielāki skaitļi. Ja pieņemam, ka runa bija par gāzbetonu, tad acīm redzot jaunu mešalku katram objektam nepirks. Visticamākais, ka būs pāris labi līmeņrāži, līmes kastes vairākiem sienu biezumiem, spainis un maisītājs, lai samaisītu līmi, ķelles, gumijas āmurs u.c. sīkumi. Kuras tad būs tās lietas, kuras katram objektam pirksim jaunas?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   ********  **     ** 
 **     **   **   **   **     **  **    **  **     ** 
 **     **    ** **    **     **      **    **     ** 
 ********      ***     **     **     **     **     ** 
 **           ** **    **     **    **      **     ** 
 **          **   **   **     **    **      **     ** 
 **         **     **  ********     **       *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727