UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iebuvejami kajslauki
Autors: a ()
Datums: 24/03/2009 23:51

Luk jautajums - gribu savest kartiba lieveni un iebetonet vai kautka citadi iestradat kajslauki pie ieejas durvim.Kada ir jusu pieredze ar sadiem risinajumiem? Kur meklet, kada ekspluatacijas pieredze? Kaa ar augstumiem - kads ir optimali labakais?Un finala - vai ir tadi kajslauki, kuriem piemeram kaste, ieks kuras liek virsejo dalju betonejas virsma uzreiz, vai ir jaizveido ta kantaina bedre, kur pec tam visu to fignju likt?
Cenu amplituda?

Re: Iebuvejami kajslauki
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 25/03/2009 07:49

Ja tev pie ieejas ir pakāpiens un laukumiņš durvju priekšā nav pārāk liels, zem 1,5m, tad jājslauķi optimāli izveidot kā kāpienu, kur no priekšas var izvākt netīrumus ar lāpstu. Tas optimāls arī sniega gadījumā, sniegs izkrīt cauri un viegli iztīrams.
Kājslauķis satāv no vertikāli ar atstarpi metinātiem plakandzelžiem 3*30..atstarpe ~15mm. Izmērs 800x600.

Re: Iebuvejami kajslauki
Autors: a ()
Datums: 25/03/2009 16:14

Ideja interesanta, tacu man pakapienu nebus.Man ir tikai viens pakapiens - un tas ir lievenis.Ta ka taja ari ir jaiestrada si uzparikte.

Re: Iebuvejami kajslauki
Autors: aaaa ()
Datums: 25/03/2009 16:29

Bruģis pie pakāpiena ir? Man kaimiņam tā kāslauķa kaste ir vienkārši tieši pie pakāpiena iebruģēta vienā līmenī. Kastes jau gatavas ar visu tirgo DEPO, cenu neatceros, bet nekas diži dārgs nebija. Manuprāt uz pakāpiena tas kājslauķis tomēr ir traucējošs, jo dāma ar špiļkām no tā, ja tas ir tieši pie durvīm nevar izvairīties. Bruģī ietrādāts variants man likās baigi labs esam.

Re: Iebuvejami kajslauki
Autors: a ()
Datums: 25/03/2009 22:53

Man liekas, ka uz brugja ta isti pratigi nav likt, jo brugis nav zem jumtinja - sekojosi ziemaa piesnigs, vasara lietu tiks piedzits ar dubliem.
Es kautka sliecos vairak uz to iebuvi lievenii.
Par DEPO paldies, - ievertesu briva bridii.

Re: Iebuvejami kajslauki
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 26/03/2009 08:07

Tad, kad tu betonē lieveni, tad tas sastāv no divām daļām. Apakšējā seguma vai planējuma ar mitruma noteci no mājas. Apakšējais segums tev var būt kā bruģis, tā betonēts laukumiņš, kas pakāpiena tiesu lielāks par augšējo laukumiņu.
Tad, kad tu uz tā uzstādi veidņa dēļus augšējam laukumam pie ieejas, tad ar šo veidņu dēļu palīdzību izveido kasti pie priekšējās vai sāna pakāpiena plaknes. Uz dēļiem uzliek izgatavoto kājslauķa resti un iebetonē laukumiņu kopā ar resti. Izjaucot veidņus izvelk formu no sāna.
Tādu resti esmu uzstādījis pie draudzes ēkas ieejas, kas atrodas Rīgā, Sarkandaugavā pie bijušā 'Auroras' kinoteātra, draudzes ēkai labajā pusē uz stūra.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   **     **   ******  
 **    **   **   **   **     **  **     **  **    ** 
     **      ** **    **     **  **     **  **       
    **        ***     **     **  *********  **       
   **        ** **    **     **  **     **  **       
   **       **   **   **     **  **     **  **    ** 
   **      **     **  ********   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727