UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: Zāles pļāvējs
Autors: Pow ()
Datums: 19/05/2009 15:09

"Man ir pēdējais ar Tecumseh dzinēju un pagaidām tā neko, kamēr kaimiņiem tāds pats ar Briggs & Stratton pa trim gadiem jau ir ievērojami izdilis... "

Kaimiņš varbūt nav dzirdējis, ka reizēm arī eļļa jāpamaina. Man ar B&S dzinējiem ir tikai pozitīva pieredze.

Re: Zāles pļāvējs
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 19/05/2009 15:25

Esot mainīta, bet klāt neesmu stāvējis.
Man ja kas vispār bija pārsteigums, ka čaulas mēdz būt no alumīnija, pie kam no tik mīksta ka viegli var ieskrāpēt ar skrūvgriezi...

Re: Zāles pļāvējs
Autors: dadzis ()
Datums: 21/05/2009 15:00

a kāda vaina ir tiem elektriskajiem trimmerīšiem kas maksā 30-50ls? neviens tos nelieto?

patreiz krūmu itkā nav, plānots pļaustīt tik zāli. nav ar degvielu jāņemas, vieglāki šie ir. pamatā ir ar auklu, bet ir arī ar pvc asmeni dārgākie boshi ... vajadzētu pietikt zālītei tik. lai tas vads aizmugurē karājas, tā nav problēma, to pieciestu es.
kaut vai kā pagaidu variants kamēr augsne nolīdzinās un ienākumi pieaug (traktorīša iegādei) :)

Re: Zāles pļāvējs
Autors: Rx ()
Datums: 21/05/2009 16:15

Labāk vislētāko bendzīna nekā elektrisko. Lētākie bendzīna maksā aptuveni 90Ls. Mazliet papētot labu jau var šādiem mērķiem izvēlēties līdz 130Ls. Tas protams estētiem, kas neielaiž garu zāli un kokaudzes....Protams ar elektrisko klusums......bet esi piesiets spie vada. Un pati uzmanība darbā. Ja tikai kā bērnu spēle ap piķudobēm, tad var arī elektrisko.....

Re: Zāles pļāvējs
Autors: v_t ()
Datums: 21/05/2009 16:19

man ir tāds trimmerītis. nav nekāda vaine. kur netiek klāt ar pļāvēju, tas ļoti labi pilda savas funkcijas.

Re: Zāles pļāvējs
Autors: aaaa ()
Datums: 21/05/2009 16:19

Ja elektrisko, tad vismaz ar 750W motoru. Švakāku galīgi nav vērts pat mēģināt, ja tiešām grib pļaut.

Re: Zāles pļāvējs
Autors: ruukiitis ()
Datums: 21/05/2009 16:35

Ja jautātu man par trimmeri - Stiga 40 , nu ļoti apmierināts (neesmu vēl paspējis izlīdzināt pļavu tā ka vienīgā izeja bija trimmera iegāde).
Ja man jautātu par dārza tehnikas ražotājiem un tipu, tad
1. Al co - neviens neremontē, bet servisā to sūta uz rūpnīcu uz nomaiņu (tā esot lētāk - esmu dzirdējis briesmīgs suds)
2. Elektro vai bendzīna, - ja nav kautkādas specifiskas vajadzības tad līdzībās celtnieki saka (jebkura ienaglota skrūve turēsies stiprāk, par jebkuru ieskrūvētu naglu).
Elektro fīčas lieto tie kas tās iegādājušis, bet ir iegādājušies tie kas vai nu ar tām nekad nebija domājuši strādāt, vai arī nenormāli taupīja naudiņu un tagad jau domā par nākamā benzīna agregāta iegādi. (pie nosacījuma, ka nav kautkādas specifiskas vajadzības )
ā un ir vēl pa visam maziņie aķīšu trimmerīši - tie paredzēti mūsu sievām ar lakotiem nadziņiem, svēdienās puķu dobi apkot.

Re: Zāles pļāvējs
Autors: aaaa ()
Datums: 21/05/2009 21:14

Starp citu aķa trimmeris ir baigā štelle. Kaimiņam ir Bosch aķa trimmeris, viņš to izmato zāles appļaušanai ap žoga maliņām, ap līkloču taciņas bordām utt. Šim mērķim, manuprāt, pats labākais variants. Benzīnnieks - liels, smags un pārāk jaudīgs pāris zāles stiebriem, ar vadu - pilnīgi garām. Nagus lakojam gan kaimiņu vēl neesmu redzējis :)
Par naglām un skrūvēm runājot - pamēģini, piemēram, gala koksnē ieskrūvēt skrūvi un tad iedzīt tikpat garu naglu un izraut gan vienu, gan otru. Vienkārši katrai lietai sava vieta - gala koksnē skrūves vispār neturas. Tāpat ir ar trimmeriem un elektriskajām mašīnām. ja jāpļauj 300m2 tieši pie mājas durvīm - tikai elektrisko.

Re: Zāles pļāvējs
Autors: LaurisV ()
Datums: 22/05/2009 07:53

Elektriskajam nav ne vainas, kamēr nesāk grāvja malā pļaut [kā nu tās zāles saucās, kuras grāvjmalās aug], spēj tikai žilku vilkt ārā, šausmīgi ātri nodilst, a citu šitiem mazajiem sūdiem nedrīkst likt. tai pat laikā visu lauku(~30X30), kur aug normāla zāle, nopļāvu, pāris reizi pavelkot ārā žilku). Priekš tās cenas[35Ls], ir gana labs, zāli nedrīkst ielaist, tad jau kalpo.

Re: Zāles pļāvējs
Autors: aae ()
Datums: 22/05/2009 09:19

Vienozīmīgi benzīna. Un tas ir sviests, ka benzīnieki esot "smagi" - mazākie benzīna trimmeri nav neko smagāki par elektriskajiem, un ir jaudīgāki un ērtāki. Arī "pārāk jaudīgi" viņi nevar būt, tam jau ir domāta drosele ar ko regulēt apgriezienus

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        ********  ********   ******    ******** 
 **        **        **        **    **   **    ** 
 **        **        **        **             **   
 **        ******    ******    **   ****     **    
 **        **        **        **    **     **     
 **        **        **        **    **     **     
 ********  ********  ********   ******      **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727