Viens risinājums būtu nošpaktelētos griestus aplīmēt ar stikla šķiedras vai poliestera armējošo audumu TASSOGLAS. To līmē ar kvalitatīvu stikla šķiedras tapetēm paredzētu PVA līmi un tūlīt pēc uzlīmēšanas vēlreiz pārklāj ar to pašu līmi pēc metodes slapjš uz slapja. Tā jārīkojas, lai audums, pēc izžūšanas būtu gluds un nespurotos. Pēc tam audumu divas reizes krāso ar griestu krāsu. Audums ir elastīgs un kopā ar krāsu spēj labi uzņemt un bez plaisāšanas izturēt nelielas pamatnes svārstības. Jāievēro tikai, ka virs auduma vairs nedrīkst špaktelēt, jo tad virsējā špakteles kārta atkal var sasprēgāt.
Otrs risinājums būtu likt iekārtos griestus, kuriem vairs nebūtu tieša sakara ar paneļu iespējamām svārstībām.
Būtu arī svarīgi, lai pasūtītājs jau pirms darbu uzsākšanas tiktu informēts par sagaidāmajām problēmām, izprastu situāciju un neprasītu no izpildītāja neiespējamas lietas. Ir gandrīz droši, ka ātri celtās jaunbūvēs, pirmo pāris gadu laikā, nekad neizdosies izvairīties no plaisām un būs jāveic kosmētiskie remonti. Par to, kurš tos apmaksās, būtu labi vienoties iepriekš. Tas aiztaupītu pārmetumus. Plaisu problēma attiecas arī uz vecām mājām, kur starpstāvu pārsegumos lietoti paneļi. Dažādu vibrāciju dēļ šuvju vietas starp paneļiem dažkātrt nekad nebeidz sevi parādīt.
Gludie TASSOGLAS audumi, pateicoties lieliskajām armējošām īpašībām, šādās un līdzīgās vietās sevi līdz šim ir ļoti labi parādījuši.