UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
vajag programmu
Autors: BLICE (195.244.142.---)
Datums: 16/02/2004 21:22

vajadziga programma tames sastadisanai neparak sarezgitu un neparak dargu 9520951

Re: vajag programmu
Autors: vanivars (80.232.190.---)
Datums: 03/03/2005 11:42

vi;nu vienkar;si sastādit XCELA



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   **     **  **      **  ******** 
 **  **  **  **     **  **     **  **  **  **     **    
 **  **  **  **     **  **     **  **  **  **     **    
 **  **  **  **     **  *********  **  **  **     **    
 **  **  **  **     **  **     **  **  **  **     **    
 **  **  **  **     **  **     **  **  **  **     **    
  ***  ***   ********   **     **   ***  ***      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.