UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
vajag programmu
Autors: BLICE (195.244.142.---)
Datums: 16/02/2004 21:22

vajadziga programma tames sastadisanai neparak sarezgitu un neparak dargu 9520951

Re: vajag programmu
Autors: vanivars (80.232.190.---)
Datums: 03/03/2005 11:42

vi;nu vienkar;si sastādit XCELA



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **    **  ********  **      ** 
 **    **  **     **   **  **   **        **  **  ** 
     **           **    ****    **        **  **  ** 
    **      *******      **     ******    **  **  ** 
   **             **     **     **        **  **  ** 
   **      **     **     **     **        **  **  ** 
   **       *******      **     **         ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.