UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Siltumnīca zemes plānā !
Autors: Aleksandrs2 (78.84.209.---)
Datums: 16/02/2012 17:22

Vai siltumnīca ( plastmasa, bez jebkādiem pamatiem, apm. 3 x 4 m ) ir pieskaitāma pie zemes kadastra vertības, un par to ir jāmaksā nodoklis ?
Paldies zinātājiem !

Re: Siltumnīca zemes plānā !
Autors: eb (80.233.222.---)
Datums: 16/02/2012 17:29




Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   ******   **     **   ******   
 **     **  **        **    **  **     **  **    **  
 **     **  **        **        **     **  **        
 **     **  ******    **        *********  **   **** 
 **     **  **        **        **     **  **    **  
 **     **  **        **    **  **     **  **    **  
  *******   **         ******   **     **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.