UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Vienkāršs projekts
Autors: Andreits (---.195-241-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be)
Datums: 12/10/2006 01:17

Nesaprotu, kāpēc nevienā projektētāju mājas lapā nav vienkāršs, četrstūrains tipveida projekts 1,5 stāvu mājai uz 130 m2 ar normālu, vienkāršu V veida jumtu, un bez visādām ciku-caku verandām un izvirzījumiem? Nu tipa līvāniete, tikai no moderniem materiāliem.

Meklēju tādu projektu, lai maksimāli lēti un vienkārši varētu pats sev ar savām rokām būvēt.

Varbūt kādam ir kas piedāvājams?

Re: Vienkāršs projekts
Autors: spk (87.110.152.---)
Datums: 12/10/2006 04:03

Laikam jau tāpēc, ka tu esi tāds vienīgais pelēkā vamzītī ar lāpstu pār plecu, kam ko tādu vajag :) Principā - ja maksimāli vienkārši, un lēti, un pats un pats sev - nu bet būvē taču! Ko tad projektu meklē?

Re: Vienkāršs projekts
Autors: Andreits (---.europarl.eu.int)
Datums: 12/10/2006 18:27

he, kaa tad es uzbuvesu bez projekta Rigas rajonaa? Uzreiz buus klaat buuvinspektors.

Lauku maaju sev uzbuuveeju gan bez projekta - t.i. buuvnieciibas procesaa skatiijos, ko un kaa taisiit, ko pielikt klaat un kas buus pa daargu. Un neslikti sanaaca - katraa zinaa labaak, nekaa pietureetos pie jau gatava papiira.

Re: Vienkāršs projekts
Autors: qvestor (81.198.157.---)
Datums: 17/10/2006 16:07

Apskatieties muusu maajas lapaa - www.tipbuvprojekts.lv - tur ir dazji ljoti vienkaarshi projekti,cena saakot no 799 ls. Ja ir interese - uzrakstiet - qvestor@#$%&inbox.lv vai piezvaniet 29841791

Re: Vienkāršs projekts
Autors: q (85.15.195.---)
Datums: 17/10/2006 20:37

varu uztaisiit jums taadu projektu, nedargi....Ja ir interese rakstiet uz e-mail.

Re: Vienkāršs projekts
Autors: natalie (83.136.136.---)
Datums: 02/11/2006 18:03

Andreits, nav vienīgais tāds, kurš grib vienkāršu projektu, es arī tādu meklēju, jo ņemot vēra cik dārgi tagad viss maksa, kāpēc vel vajag sadārdzināt, ja gala rezultāta tā un tā vajag dažas telpas taisnstūra vai kvadrāta forma. Man ļoti patika, piemēram, šis projekts, [www.sonips.biz]
Tādu pasutīšu arhitektam, protams ar nelieliem izmaiņām.

Re: Vienkāršs projekts
Autors: q (---.111.99.lan.mits.lv)
Datums: 02/11/2006 18:34

Jaa Juus veel taas interese uzrakstiet man uz e-pastu. Visu vareesim sarunaat.

Re: Vienkāršs projekts
Autors: Didims (87.110.165.---)
Datums: 05/11/2006 04:39

Viens paziņa aizgāja uz to lielo māju Daugavmalā, kas pretī Dzirnavu ielai. Tur laikam Agroprojekts mitinās. Un izvēlējās no padlaiku pēdējo gadu projektu kataloga vienk. projektu. Maksāja ļoti lēti. Dārgāk iznāca topogrāfija un piesaiste konkrētajam zemes gabalam. Bet nu tajā katalogā tiešām vienk. projekti un apmēram 80-to gadu beigu stilā.

Re: Vienkāršs projekts
Autors: spilvens (---.fix.lv)
Datums: 21/01/2007 18:02

Es pasuutiiju projektu sheit: www.agdae.lv
Tur ir simtiem tipveida projekti, un daudzi ir arii ljoti vienkaarshi.




Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    ********    *******   **     **  ******** 
 **    **   **     **  **     **   **   **   **    ** 
 **         **     **  **     **    ** **        **   
 **   ****  ********    ********     ***        **    
 **    **   **                **    ** **      **     
 **    **   **         **     **   **   **     **     
  ******    **          *******   **     **    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727