UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Rīgas osta
Autors: Wingman (81.198.18.---)
Datums: 15/04/2003 12:55

Vai jūs nezinat, vai kādreiz tiks uzbūvēta jauna osta, jo skatoties uz Tallinu man uznāk naids uz mūsu ostu.(pasažieru/Rīgā)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **    **  ********   **     **        ** 
 **    **    **  **   **     **  **     **        ** 
 **           ****    **     **  **     **        ** 
 **   ****     **     ********   *********        ** 
 **    **      **     **     **  **     **  **    ** 
 **    **      **     **     **  **     **  **    ** 
  ******       **     ********   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.