UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

easyhouse
Autors: marisaima2004 (87.110.164.---)
Datums: 10/04/2008 19:29

Vai kaadam ir kaada pieredze ar easyhouse modulju maajinjaam????



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********  **     **  **      ** 
 **     **  **     **  **    **   **   **   **  **  ** 
 **     **  **     **      **      ** **    **  **  ** 
 **     **  *********     **        ***     **  **  ** 
 **     **  **     **    **        ** **    **  **  ** 
 **     **  **     **    **       **   **   **  **  ** 
 ********   **     **    **      **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.