UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

easyhouse
Autors: marisaima2004 (87.110.164.---)
Datums: 10/04/2008 19:29

Vai kaadam ir kaada pieredze ar easyhouse modulju maajinjaam????



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **    **   *******         ** 
 **     **  **     **  ***   **  **     **        ** 
 **     **  **     **  ****  **         **        ** 
 ********   ********   ** ** **   *******         ** 
 **     **  **         **  ****         **  **    ** 
 **     **  **         **   ***  **     **  **    ** 
 ********   **         **    **   *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.