UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Guļbūves pamati
Autors: edgarssick (87.110.147.---)
Datums: 10/05/2008 01:25

ir tā,ka sen celtai guļbūvei viena iekšējā nenesošā siena ir bez pamata,tīri uz smiltīm,un tagad tā ir biš piepuvusi un iekritis zem sienas...
vārdu sakto japaliek kaut kas apakšā!
Te ar jautājums-ko darīt....doma ir,ka smitlis b;us pieblietējušās,moš palikt vnk ķieģeļus apakšā?

Re: Guļbūves pamati
Autors: marchix (81.198.17.---)
Datums: 03/08/2008 09:48

Pacel ar domkratu par 1cm un tad bāz.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  ********  ********   **    ** 
 **     **  **     **  **        **     **  ***   ** 
 **         **     **  **        **     **  ****  ** 
 ********   **     **  ******    **     **  ** ** ** 
 **     **   **   **   **        **     **  **  **** 
 **     **    ** **    **        **     **  **   *** 
  *******      ***     **        ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.