UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Taame maajas buuvei?
Autors: Maajnieks (---.opera-mini.net)
Datums: 14/11/2010 14:45

Sakaraa ar ieprieksheejo teemu, gribeeju pajautaat, vai jums kaadam nav aizkjeerusies pilna taame vai taas paraugs? Paldies!

Re: Taame maajas buuvei?
Autors: Maajnieks (---.opera-mini.net)
Datums: 14/11/2010 14:57

Aizmirsu pierakstiit epastu- loveya.maza(at)gmail.com



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   ********   ********   *******  
  **  **   **     **  **     **     **     **     ** 
   ****    **     **  **     **     **     **        
    **     **     **  ********      **     ********  
    **     **     **  **            **     **     ** 
    **     **     **  **            **     **     ** 
    **     ********   **            **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.