UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Neordinars jautajums
Autors: a (213.180.101.---)
Datums: 06/10/2005 16:34

Vai tagad , pec esosas likumdosanas , privatipasniekam uz savas zemes ir iespejams uzsliet kautkadu skuniti, bez pamatiem ? Cik atceros, agrak, tipa lauku teritorijas driksteja but kautkada buve lidz 25 m2.Ka tagad sastav ar oficialo pusi Riga un pieRigas rajonos?

Re: Neordinars jautajums
Autors: m_br (85.115.102.---)
Datums: 13/02/2006 03:49

jautaa vieteejaa buuvvaldee



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   *******   **      ** 
 **     **  ***   ***     **     **     **  **  **  ** 
 **     **  **** ****     **     **     **  **  **  ** 
 **     **  ** *** **     **      ********  **  **  ** 
  **   **   **     **     **            **  **  **  ** 
   ** **    **     **     **     **     **  **  **  ** 
    ***     **     **     **      *******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.