UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

atpuutai
Autors: da (195.20.127.---)
Datums: 27/01/2006 16:18


Re: atpuutai
Autors: Didzisp (195.13.171.---)
Datums: 27/01/2006 16:44

Nu da, ja varētu,tad točna iedotu pa purnu. Nafig vajag visās sdaļās bāzties ar savu stulbumu. Ej tak uz draugiem lv un tusē tur.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  ********   ******  
 ***   ***  **        **     **  **    **  **    ** 
 **** ****  **        **     **      **    **       
 ** *** **  ******    **     **     **     **       
 **     **  **         **   **     **      **       
 **     **  **          ** **      **      **    ** 
 **     **  ********     ***       **       ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.