UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

atpuutai
Autors: da (195.20.127.---)
Datums: 27/01/2006 16:18


Re: atpuutai
Autors: Didzisp (195.13.171.---)
Datums: 27/01/2006 16:44

Nu da, ja varētu,tad točna iedotu pa purnu. Nafig vajag visās sdaļās bāzties ar savu stulbumu. Ej tak uz draugiem lv un tusē tur.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **  ********   ******** 
  **  **   **     **  ***   **  **     **  **       
   ****    **     **  ****  **  **     **  **       
    **     **     **  ** ** **  **     **  ******   
    **      **   **   **  ****  **     **  **       
    **       ** **    **   ***  **     **  **       
    **        ***     **    **  ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.