UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Vannas istabas siltināšana.
Autors: Westy (81.198.198.---)
Datums: 30/06/2018 11:50

Vajadzētu siltināt vannas istabas grīdu koka mājā. 2.stāvs.
Apakšā neapkurināta kāpņu telpā.
Ir doma par:
2.stāvs
Nosmērēt ar hidroizolāciju
Osb
Dēļi
Tvaika izolācija
Ap 2cm atstarpe
Siltinājuma vate
Hidroizoltācijas plēve uz 1.stāva griestu plāksnēm
1.stāvs

Iedvesma ir no raksta - grīda virs neapkurinātās telpas. Bet sadomāja visu kopā liekas kaut kas par daudz ar izolācijām. Pagaidām ir nopirkta tikai vate.

Varbūt ir kāds daudz vienkāršāks un siltāks variants?



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   **      **  **     **  ******** 
 **     **  **     **  **  **  **  **     **  **    ** 
        **  **     **  **  **  **  **     **      **   
  *******   **     **  **  **  **  **     **     **    
        **  **     **  **  **  **   **   **     **     
 **     **  **     **  **  **  **    ** **      **     
  *******   ********    ***  ***      ***       **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.