UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Piebūve esošai ķieģeļu mājai.
Autors: Toms1990 (77.219.9.---)
Datums: 27/02/2021 20:53

Sveiki.
Vēlos esošai pusotra stāva ķieģeļu mājai piebūvēt klāt garāžu ar otro stāvu.
Kā būtu vislabāk savienot kopā jau esošos ar jaunajiem pamatiem, un esošo ķieģeļu sienu ar gāzbetona blokiem?

Re: Piebūve esošai ķieģeļu mājai.
Autors: jtdesign (83.243.94.---)
Datums: 28/02/2021 11:57

Nesavienot.

Starp esošās ēkas pamatu un sienu konstrukcijām tiek veidota deformācijas/sēšanās šuve. Koka spāru konstrukcija un jumta segums iespējams kopīgs visam būvapjomam.

Es ieteiktu izveidot pārejas apjomu starp ēku un garāžu. Apmēram kā šeit - [lime-architecture.co.uk]



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******   **    **  ********    *******  
 **     **  **    **   **  **   **     **  **     ** 
 **     **  **          ****    **     **  **     ** 
 **     **  **           **     ********    ******** 
 **     **  **           **     **                ** 
 **     **  **    **     **     **         **     ** 
 ********    ******      **     **          *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.