UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

būvniecība no septembra
Autors: make (195.13.235.---)
Datums: 05/06/2006 19:24

Es gribēju uzzināt profesionāļu viedokli, ja sāk celt māju septembrī vai darbus ziemā jāpārtrauc vai var paspēt dabūt zem jumta un turpināt strādāt?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  ***   **  ***   ***  ***   *** 
 **     **  **     **  ****  **  **** ****  **** **** 
 **     **  *********  ** ** **  ** *** **  ** *** ** 
 **     **  **     **  **  ****  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **   ***  **     **  **     ** 
  *******   **     **  **    **  **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.