UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

būvniecība no septembra
Autors: make (195.13.235.---)
Datums: 05/06/2006 19:24

Es gribēju uzzināt profesionāļu viedokli, ja sāk celt māju septembrī vai darbus ziemā jāpārtrauc vai var paspēt dabūt zem jumta un turpināt strādāt?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **        **     **  ********  **     ** 
 **    **  **        **     **  **        **     ** 
     **    **        **     **  **        **     ** 
    **     **        **     **  ******    **     ** 
   **      **         **   **   **        **     ** 
   **      **          ** **    **        **     ** 
   **      ********     ***     ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.