UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Putuplasta bloki sienu būvēšanai
Autors: knagis (212.3.195.---)
Datums: 17/02/2023 18:12

Vai ir kādas atsauksmes par ar betonu pildāmajiem putuplasta sienu blokiem (piemēram, termoplokk.eu, ecsoen.com vai izodom.lv)?

Pēc tām cenām termoplokk sanāk man ļoti līdzīgi koka karkasa izmaksām (izodom izskatās pamatīgāks materiāls, bet arī maksā 2x vairāk), ar U vērtību tādu pašu, tikai pēc sajūtām krietni mazāku darbu. Ja visu būvē pats, tad muguras disku trūce noteikti mierīgāka būs, ja jācilā 3-5 kg smagi putuplasti tikai.

Bet - nevaru atrast vispār nekādas atsauksmes, vienīgais ir viens posts šajā pat forumā [building.lv]

Līdz ar to interesē pat "viena tante teica" stila versijas.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 17/02/2023 18:12, labojis knagis.

Re: Putuplasta bloki sienu būvēšanai
Autors: Oho (85.254.74.---)
Datums: 17/02/2023 18:40

Celt jau var, un dzīvojot būs pilnīgi vienalga no kā Tev sienas taisītas - es tik vienmer iedomājos tos trakos enkurus, ja gribi pie sienas kko piestiprināt, īpaši no ārpuses kur ir biezākais puķika slānis. Bet tas jau visām siltinātajām ēkām. Te arī no iekšpuses būs izaicinājums, piemēram, skrūvīti gleznai ieskrūvēt. Kur nu ko smagāku, tur droši vien kārtīgāki enkuri būs vajadzīgi. Es nezinu kā tagad, bet putuplasta siltinājums sienām vairs neskaitījās 'labais tonis' mūra bloku mājām. Betonam jau laikam vienalga. Vēl tāda lieta kā ugunsdrošība, tas eps putuplasts deg kā velns, vienīgi apmetums pasargā.

Re: Putuplasta bloki sienu būvēšanai
Autors: Zirafe (87.110.236.---)
Datums: 11/04/2024 17:47

Vai izvēlējāties būvēt māju no ICF blokiem? Kādas atsauksmes?

Re: Putuplasta bloki sienu būvēšanai
Autors: Aldiss (80.89.79.---)
Datums: 11/04/2024 18:32

Aizbrauc uz pāris mājām apskaties. Parunā ar tiem, kas tur dzīvo. Nav nekādas vainas. Putuplasts ir zem apmetuma. Dīvāns,skapīši grāmatas un pankūkas uz plīts .
Stiprinājumi atkarībā no icf modeļa. Tiem km iekšpusē tikai 5cm putuplasta, vispār bez problēmām.termoplokk ar 15 cm, tikai speciālie dībeĺi.

Re: Putuplasta bloki sienu būvēšanai
Autors: knagis (80.89.72.---)
Datums: 11/04/2024 21:51

Uzcēlu māju no termoplokk.eu igauņu blokiem. 42cm biezie, bet man sanāca, ka likās loģiski ārpusē vēl 10cm eps pielikt klāt, lai vienā līnijā ar pamatu plāksnes izolāciju būtu, kopā ir 40cm izolācija un 12cm betons.

Iekšā dzīvoju jau kopš janvāra. Siltumu tur ļoti labi. Striprināšana iekšpusē ir uz metāla karkasa, kas spraužas starp klucīšu rindām, reģipsim pietiek atliektiem galiem, aizkaru stangu arī var pieskrūvēt, bet nu virtuves skapīti nepieliksi, to tad ar garajiem enkuriem betonā, bet tas arī nav tik vienkārši, jo tiem blokiem ribas daudz, ar pirmo var betonā nemaz netrāpīt.

Kopumā esmu ar sienu materiālu ļoti apmierināts.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********  **     **  ********  **      ** 
 **     **  **         **   **      **     **  **  ** 
        **  **          ** **       **     **  **  ** 
  *******   ******       ***        **     **  **  ** 
        **  **          ** **       **     **  **  ** 
 **     **  **         **   **      **     **  **  ** 
  *******   ********  **     **     **      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727