UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: mana māja
Autors: rūķitis (213.180.98.---)
Datums: 03/04/2007 17:25

uzcelt jau var,nez ko kaimiņi teiktu??:DD bet nekas,ar laiku uzcelšu pirtiņu un tur iemontēšu WC. Kāds nevar ieteikt lietus ūdens savācēju pribambasu kantori,kuri mani tā kārtigi varētu apgaismot par lietus ūdens savākšanas sistēmām???

Re: mana māja
Autors: Linards (62.63.128.---)
Datums: 03/04/2007 19:29

Cik tev izmaksaja dakstiņu jumts m2 - cik darbs,cik materiāli bez koka konstrukcijas vai ar jumta koka konstrukciju. Mes ari domajam likt LODES dakstinus, bet baidos par izmaksām,kvalitāti un licēju darba kvalitāti. Vai vari ieteikt dakstinu klājejus ?

Re: mana māja
Autors: Rūķītis (213.180.98.---)
Datums: 03/04/2007 19:54

nēsmu vēl sarēķinājis,bet jūs jau varat aizsūtīt uz LODE kantori jumta plānu,viņi sarēķinās un iedos cenu par visu jumtu! ir 2 brigādes,kas prot likt dakstiņu jumtus,Gan LODES,gan ERLUS(vācu) bet tie nabagi ir tā noslogoti,ka pagaidām nav vērts nemaz šamiem uzbāzties.ir vēl viena brigāde,ļoti kvalitatīvi un erudīti amatnieki(koka konstrukcijas,jumta segumi)26589183 Normunds, bet nu viņiem klāt vispār nevar tikt,bet variet zvanīt,moš sanāk!

Re: mana māja
Autors: rūķitis (213.180.98.---)
Datums: 03/04/2007 23:06

Izskatās,ka velk uz 100 tonnām latu,bet tas ir tikai uz papīra un paredzot maksimāli visu,lai varētu uzreiz dzīvot!aaa ,,starpcitu ierēķinot ekovati!

Re: mana māja
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (80.232.161.---)
Datums: 04/04/2007 16:49

Mīļais nesteidzies...dziesmas vārdi labi skan.
Ja tev ir ideja, tad vispirms aplūko savas idejas pamatnostādnes kopumā un nemeties sīkumos. Tātad tava ēka..viens vai divi stāvi, minimālais dzīvojamais apjoms tev ar sievu + bērni ar ģimeni, vai tad kad izaug,lai dodas prom..tavi vai sievas vecāki? Ja mīli saviesīgu dzīvi vai telpas paziņām..draugiem vasaras laikam , vai cauru gadu?
Citādi mēs te kopumā no tavas mājas idejas iztaisīsim velns zina ko.
Un dzīvē, jau nav tā, kā tu saki "..paredzot maksimāli visu,lai varētu uzreiz dzīvot!aaa ..". Jo 'Tempora mutantur et nos mutantur in illes' ..atvainojoas ja atmiņa viļ šajā seno Romiešu teicienā.

Re: mana māja
Autors: Harijs T (83.223.151.---)
Datums: 04/04/2007 17:50

Būvējot privātmāju obligāti ir jāievēro blīvums ko panāk kā piemēram tvaika izolācija un siltumizolācija lai būtu mazāki siltuma zudumi.
Liela kļūda ir mēģināt taupīt uz siltumizolācijas materiāliem, jo tas vēlāk atspoguļosies apkures izmaksās.
Cik kvalitatīvi ir iestrādāta tvaika izolācija un siltumizolācija vajag pārbaudīt laicīgi un to var izdarīt sk www.artiva.lv lai nesanāk ziemā salt un maksāt lielus apkures rēķinus.
Iestrādājot ekovati privātmājai ap 100 kv/m vidēji nepieciešams 80-100 kub/m vates kas izmaksā materiāls+iestrāde=25Ls kub/m

Re: mana māja
Autors: rūķitis (213.180.98.---)
Datums: 04/04/2007 20:37

Tā,stāstu ideju,māja 1 stāvu ar mansardu.mansards,kur paredzētas 3 guļamistabas,garderobe,WC. 1.stāvs- 1. guļamistaba,wc,katlu telpa,kabinets,viesu istaba,ēdamistaba un virtuve. kopā sanāk apm.120m2,lielāku gan nevajag,jo neesam lieli mājās sēdētaju entuziasti,tik cik pa nakti pārnakšņot:) kas attiecas uz EKOVATI un tām siltumizolācijas padarīšanām,tad veicu cenu salīdzinājumu EKOVATEI un PAROC. Ja ņem vērā SIA"Rīgas Būvdari"ekovates cenas,tad sanāk 37ls/m3(materiāli+darbs+PVN)tas protams ir ko viņi apgalvo pa telefonu,paroc sanāk mazliet lētāk,bet tad ir pašam jāieklāj. Pētiju SIA"TAPEKS"marta cenu katalogu,kur norādīts,ka ekovate ieklāsāna +montāža ir 25ls/m3 tas jau ir baigi lēti!!! bet zvanot uz Tapeks,nevaru sazvanīt menedžeri,kurš atbild par siltumizolācijas materiāliem. Loģiski,ka labāk būtu likt ekovati,ja TAPEKS spēs nodrošināt šo pakalpojumu par tādu cenu!!!VIENĪGI PALIEK ATKLĀTS JAUTĀJUMS,KĀDAM IR JĀBUT SIENAS PĪRĀGAM,JA KLĀJAM EKOVATI???mana versija: krāsoti apdares dēļi uz distances latām,pretvēja izolācija PARC WAS 30mm, dēļu apšuvums pa karkasu"Skujiņā"ekovates pildījums 200 mm,dēlīši skujiņā,reģipsis uz karkas. varat ieteikt ko labāku????

Re: mana māja
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 05/04/2007 01:13

Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, ka Tapeks varētu piedāvāt ekovates ieklāšanu.... Viņi tak ar būvmateriālu tirdziecību nodarbojas.... bet nu ar ko velns nejoko? vai tad viņiem tagad būtu arī celtnieku brigādes? Tur tādi krutie pūšamie verķi vajadzīgi...
MAn klāja Rīgas būvdari, tiesa pirms 1,5 gada. Par pašreizējām cenām neesmu informēta. Bet toreiz bija kaut kur ap tiem pašiem 20-25 Ls kub/m.
To tavu pīrāgu īsti nesapratu - kaut kā man par daudz to dēļu izliekas (bet varbūt vienkārši nesaprotu), bet es izstāstīšu kā mums ir (pēc Rīgas būvdaru ieteiktās tehnoloģijas)- karkass 200 mm, starpas aizpildītas ar ekovati, no ārpuses 50 mm fibrolīts, virsū ISOPLAAT pretvēja plāksne, latas, apdares dēļi, no iekspuses - 2 kārtas reģipša. Tā lūk. Silti un elpo.

Re: mana māja
Autors: Harijs T (83.223.151.---)
Datums: 05/04/2007 16:06

Piedāvāju
krāsoti apdares dēļi uz distances latām,pretvēja izolācija ISOPLAAT 12mm,ekovates pildījums 200 mm,tvaika izolācija ELT-KRAFT VCL no www.eltete.lv fibrolīts 50mm no www.buildingsystems.lv ,ISOTEX gatavas abdares plātnes sk www.isotex.ru

Re: mana māja
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 05/04/2007 16:07

Karkasu parasti veido lietojot slīpus atgāžņus. Parasti stūros, pie durvīm un līdzīgās vietās. Dēļus skujiņā liek tikai tad, ja atgāžņus nelieto. Manuprāt ekonomiskāks materiālu izlietojums tomēr ir lietojot atgāžņus. Vēl atgāžņus nelieto, ja konstrukciju sākotnēji apšūj ar kādu pietiekoši stingru plākšņu materiālu - osb vai tamlīdzīgu.

Re: mana māja
Autors: Didims (---.vssa.lv)
Datums: 05/04/2007 16:55

Vēl var atgāžņu vietā izmantot "amerikankas" - pie karkasa slīpi naglotas metāla stīpas, neaizņems vietu sienas tilpumā un netraucēs siltumizolācijas iestrādei. Lai gan tos atgāžņus jau ar neliek visā 200 mm platumā.

Re: mana māja
Autors: EjTakTu (194.8.16.---)
Datums: 05/04/2007 17:09

Protams var vēl nospriegot ar trosēm, taču praksē neesmu tādu variantu manījis. Un protams var lietot tagad katrā celtniecības materiālu bodē dabūjamos leņķus un citus profilus. Katrā ziņā tas viss domāts, lai karkasa ģeometrija būtu pēc iespējas stabila un nemainīga.

Re: mana māja
Autors: Didims (---.vssa.lv)
Datums: 05/04/2007 17:11

Neviens bleķis savienojumos konstrukcijai nedos tādu noturību, kā konstruktīvs trīsstūris.

Re: mana māja
Autors: Rūķītis (213.180.98.---)
Datums: 05/04/2007 17:22

var likt atgāžņus stūros un pie ailē, bet arī ja nošuj "skujiņā" collīgos dēļus,tad tas visdrošāk satur ēku un neļauja tai vērpties un šķiebties. protams tas ir dārgāk nekā likt atgāžņus.

Re: mana māja
Autors: ruukiitis (194.8.16.---)
Datums: 10/04/2007 22:21

nu klausās.
1. Kuldīgas centrā noteikti citu neko citu kā māla dakstiņus Tev neļāva likt. tā ka nevajag stāstīt cik tas ir kruta.
2. par koku un vati nekā nezinu, bet jāpiekrīt vairākumam ka reģipsis tavā variantā nu tas ir tā pat kā burbuļvanna, kurau burbuļus ar pumpi kaimiņš pumpē.
3. nesaprotu kamdēļ Tu runā par ekanomiju uz vates uz reģipša, ja tajā pašā laikā (pieņemot ka pirmajā punktā es kļūdos) Tu liec māra dakstiņu?

Re: mana māja
Autors: meistari.lv (87.226.80.---)
Datums: 25/04/2007 23:13

meistari.lv it tas kas tev ir vajadzīgs!!!!!!!!!

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********  ********  ******** 
 ***   **  **     **  **        **           **    
 ****  **  **     **  **        **           **    
 ** ** **  **     **  ******    ******       **    
 **  ****   **   **   **        **           **    
 **   ***    ** **    **        **           **    
 **    **     ***     **        **           **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727