UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

starpstavu parsegums
Autors: wtg (78.84.127.---)
Datums: 25/06/2007 05:43

Vai vareetu luudzu kaads sniegt info kaa notiek starpstavu parseguma betoneshana?
kaadi knifi utml.

Re: starpstavu parsegums
Autors: gzz (84.237.164.---)
Datums: 29/06/2007 07:39

Uz Tenax putaplasta paneliem ??Uz Plastmasas ???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **    **  ********   **    ** 
    **     **   **    **  **   **     **  ***   ** 
    **     **  **      ****    **     **  ****  ** 
    **     *****        **     ********   ** ** ** 
    **     **  **       **     **         **  **** 
    **     **   **      **     **         **   *** 
    **     **    **     **     **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.