UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

starpstavu parsegums
Autors: wtg (78.84.127.---)
Datums: 25/06/2007 05:43

Vai vareetu luudzu kaads sniegt info kaa notiek starpstavu parseguma betoneshana?
kaadi knifi utml.

Re: starpstavu parsegums
Autors: gzz (84.237.164.---)
Datums: 29/06/2007 07:39

Uz Tenax putaplasta paneliem ??Uz Plastmasas ???



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **        **  **     ** 
 **     **  **         **   **         **  **     ** 
 **     **  **          ** **          **  **     ** 
 **     **  ******       ***           **  **     ** 
  **   **   **          ** **    **    **   **   **  
   ** **    **         **   **   **    **    ** **   
    ***     **        **     **   ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.