UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: GribuZināt (---.aldems.lv)
Datums: 27/03/2008 21:10

Man ir sekojošs jautājums:
vai kāda ir saskāries ar no dzelzsbetona paneļiem būvētām privātmājām?
Kādi tām ir plusi un kādi mīnusi?
Doma būvēt sev māju un šobrīd meklēju info un atsauksmes par tām! Man šādas mājas šķiet pieņemamākas par tām, kas no koka! Vismas ugunsdrošības ziņā. Varbūt ir vēl kas?

Re: Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: IP Loggedd (159.148.229.---)
Datums: 27/03/2008 21:24

Ugunsdrošība kā arguments? Tip' dz/b mājās neizceļas ugunsgrēki? Tas, ka pārsegums sagāzīsies pēc 0,5 h vai 1,5h degšanas, domājams būs jau stipri vienalga...

Re: Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: EjTakTu (87.110.88.---)
Datums: 27/03/2008 21:58

Hitleram bunkuri bij labu labie. Tomēr tāpat isvēpināja...

Re: Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (80.232.161.---)
Datums: 28/03/2008 08:57

Rīgā Purvciemā ir izbūvētas šādas 24 stāvu ēkas, kur izmantoja franču celtnieku tehnoloģiju.
Būtībā runa iet par to, cik daudz veidņu modifikāciju tu veidosi. Kā šodienas 'progresa' risinājumu var minēt Dobeles Panelis paliekošo veidņu sistēmu, kur SIA'Tenax' izgatavo polistirola paliekošos veidņus. Veidnis ir kā siltumizolācijas ārējā un iekšējā čaula. Skatīt www.tenax.lv

Re: Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: GribuZināt (213.21.224.---)
Datums: 28/03/2008 10:22

Njā, par monolītām būvēm ir daudz piemēru un pieredžu, bet mani interesē tieši no saliekamajiem dzelzsbetona paneļiem būvētas mājas?

Re: Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: Garamgājējs (---.ventspils.lv)
Datums: 28/03/2008 11:31

Par piemēru nav tālu jāiet: deviņstāvu mājas 467-serijas būvētas no dzelzsbetona paneļiem - pats pašlaik tādā dzīvoju.

Kvalitāte kā visur - atkarībā no būvētāja kvalifikācijas un darba kvalitātes.
Man paveicas - nav problēmu ar sienu caurpūšanu vai mitrumu caur starpplākņu šūvēm.

Galvenais pluss ir - monolita dzelzsbetona ēkas norobežojošās konstrukcijas - ilgāk par visām pārējām ēku konstrukcijām stāvēs, izņemot varbūt ķieģeļu sienu ēkas.

Galvenais minuss - jāsiltina ārējās dzelzsbetona sienas. Manā gadījumā 7-gadus atpakaļ siltināju no iekšpuses - nav tas labākais variants, bet pa cik māja vēl nebija privatizēta (nebija sava mājas pārvaldnieka un dzīvokļu īpašnieku lēmuma par mājas siltināšanu - ko es ceru nākotnē būs). Pašvladība taču neko nedara par īres naudu - tas nevienam nav noslēpums.

Ja kāda nopietna firma ražotu arī mazām privātmājām gatavus dzelzsbetona karkasus, esmu pārliecināts, ka tas būtu viens no labākiem variantiem privātmājas būvniecībai - uz ilgiem laikiem. Bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis.

Re: Dzelzsbetona saliekamās mājas
Autors: L&S (195.62.145.---)
Datums: 28/03/2008 11:56

90gadu sakumā ECK daugavgrivas ielā saka tadas majas ražot,pec tiem laikiem cipars bija mežonīgs ap 46 000 ls.paris majas ir adažos,viena babitē ceļmalā.cik dzirdetas atsauksmes ,nu tā ,blokhaus ir un paliek blokhaus



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **     **  **     **  **    ** 
 ***   **  **     **  ***   ***  **     **  ***   ** 
 ****  **  **     **  **** ****  **     **  ****  ** 
 ** ** **   ********  ** *** **  **     **  ** ** ** 
 **  ****         **  **     **   **   **   **  **** 
 **   ***  **     **  **     **    ** **    **   *** 
 **    **   *******   **     **     ***     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727