UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Uzmaniigi ar kamiinmeistaru!
Autors: Zaza (213.21.208.---)
Datums: 20/04/2005 14:37

Uzmanigi ar kaminmeistaru Uģis Nulle (kamiini@#$%&e-apollo.lv, tel.9296877) - saņem naudu materiāliem un pazūd uz ļoti ilgu laiku atrodot visaadus iemeslus kaapeec nevar tikt un taa liidz bezgaliibai liidz atsleedzas uz nedeelju vispaar vai vispaar pazuud! It kaa straadaa AGNI uz liiguma. Neuzticams! Ceru ka veel uzradiisies.... Atsaucieties ja kādam ir bijušas līdzīgas problēmas, risinaasim - alea3@#$%&inbox.lv

Re: Uzmaniigi ar kamiinmeistaru!
Autors: viltnieks (62.85.77.---)
Datums: 25/04/2005 12:47

A man vajadzīgs kamīnmeistars tikai ne krāpnieks :)

Re: Uzmaniigi ar kamiinmeistaru!
Autors: Kips (83.136.140.---)
Datums: 22/07/2006 19:44

Pazudis kamīnmeistars Uģis Nulle ar avansu materiāliem. (kamiini@#$%&e-apollo.lv 26720430)
Esmu arī esmu iekritis uz šo krāpnieku,
Vai varat dalītie pieredzē kā izgājis?

uzmanību elektriķis
Autors: kristīne ūdre (81.198.230.---)
Datums: 24/08/2006 00:43

uzmanieties ir tāds elektriķis māris doķis piepūtis jums visas smadzenes ar gudrībām un paņems naudu un pats būs krūmos aizlaidies.
mīļie cilvēki nekādā gadijumā neuzķeraties uz tā pajolīša.
es jau cenšos visos portālos par viņu ziņot.atceraties māris doķis

Re: Uzmaniigi ar kamiinmeistaru!
Autors: Awerty (---.87.livas.lv)
Datums: 10/11/2006 03:54

Cik var kladzinaat nu nedodied nekadus avansus ja jums ir privati buvdarbi un nav ne liguma nekaa. Vismz pases kopiju paprasiet un ja perkat materilaus ejat lidzi.

...nenormāāālāāā...
Autors: ssemss (87.110.98.---)
Datums: 27/11/2006 08:29

...tā Ūdre nav normāāla !!! ...ja kaut kas maksā 100ls tad jābūt ir debīlai un iedomāties ka ar draudiem var nokaulēt uz 20ls un vēl pateikt ka visi ir muļķi...:}}} Lūk tā ir Kristīne Ūdre !!!

Māris Doķis
Autors: seila (87.110.193.---)
Datums: 04/12/2006 01:31

Nevins nav nenormāls, nenormāli ir tie kuri bez jebkādām problēmām krāpj cilvēkus, paši slinki, neko nemkā tik to vien kā avansus prasīt un pazust, arī mums ir pieredze ar Māri Doķi ir arī mums viņa pases kopija tā, ka tikko būs laika, tad ar visiem pierādījumiem dosimies par viņu ziņot, savādāk tādi tik turpina savas nekrietnības.....

Re: ...nenormāāālāāā...
Autors: kristīnīte (87.110.153.---)
Datums: 20/12/2006 01:10

ssemss Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...tā Ūdre nav normāāla !!! ...ja kaut kas
> maksā 100ls tad jābūt ir debīlai un
> iedomāties ka ar draudiem var nokaulēt uz 20ls
> un vēl pateikt ka visi ir muļķi...:}}} Lūk tā
> ir Kristīne Ūdre !!!



Re: Uzmaniigi ar kamiinmeistaru!
Autors: Edg (85.234.180.---)
Datums: 15/01/2007 05:49

es tikai apbriinoju tos visus cilveekus , kas saak gausties oij ailaidaas oij panjeema avansu-muljki juus esat. Ko tur vel teikt. Bet taa jau ir , ka godiigajiem un straadiigajiem nekad nedod tos avansus, un veel censhas izshmaukt kadu dalju no summas , par kadiem nenoziimigiem sikumiem , vai arii censhas taadus patstaaviigi atrast. Cilveeki ir taadi -MAITAS, ka ja nebuusi ljauns pret citu tad buus pret tevi un visadaa zinjaa centiisies tevi izmantot., jo visur dominee un apgrozaaas nauda.

Māris Doķis
Autors: Liene Kalniņa (85.254.230.---)
Datums: 04/01/2008 18:49

Arī man ir pieredze ar Māri Doķi - tas ir bīstams krāpnieks, noziedznieks. Ja neticat, pirms viņam ko uzticēt, painteresējaties par viņa pagātni - viņam ir vairākas sodāmības un šķiet, arī šobrīd iet kārtējais tiesas process.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******    **     **  ********   **    ** 
 **   **   **    **   ***   ***  **     **   **  **  
 **  **    **         **** ****  **     **    ****   
 *****     **   ****  ** *** **  ********      **    
 **  **    **    **   **     **  **            **    
 **   **   **    **   **     **  **            **    
 **    **   ******    **     **  **            **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727