UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: SvensM (84.237.208.---)
Datums: 15/02/2012 10:22

Man ir nepieciešams jūras finieris, taču meklēju un nekur netā nevaru tādu atrast, varbūt kāds var ieteikt kur tādu var nopirk/pasūtīt! Izmantots tiks laivas būvniecībā. Paldies

Re: Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: m. (78.84.77.---)
Datums: 15/02/2012 10:40

Njem parastu finieri mitrumizturiigo, 6,5 mm. Der kaut kadi videjas skiras. Pats kareiz grasos nakamo korpusu buvet un finieris garazhaa.

Bet obligati japarklaj ar stiklskiedru 2 kartas vis korpuss.

Juras finiera vietaa vari mekleet aviacijas finieri. ja izdodas atrast mani ari intresee ja cena nav kosmoss. Aviacijas finieris delj savas izturibas der planaaks.

Re: Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: SvensM (84.237.208.---)
Datums: 15/02/2012 10:56

Paldies par ātru atbildi!
Mana ideja ir būvēt aptuveni 6,5 -7m motorlaivu, un ribas viņai gribēju nevis taisīt un ēvelēt ar roku pašam, bet man ir pieeja pie CNC frēzes, kur to visu arī uztaisīt! Nepieciešams tikai finieris! kā Jus domājiet cik biezas ribas man varētu būt nepieciešamas! Laiva izskatīsies līdzīgi (yburg 650), ja interesē ieguglējiet un sapratīsies!
Tā kā mans tēvs ir lidmodelists viņam ir kontakti kur var nopirkt aviācijas finieri, es padienu ar viņu aprunāšos un tad arī pateikšu kādos izmēros pa kādām cenām un kur tādu var nopirkt!

Re: Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: m. (78.84.77.---)
Datums: 15/02/2012 11:34

Ganjau tads pats biezums ka korpusam, pie tada laivas garuma korpuss + ribas ap 8 mm (aviacijas finieris atkla der planaaks, jo izturigaaks, bet ari var pikjot labu summu)

Re: Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: SvensM (84.237.208.---)
Datums: 15/02/2012 12:01

Paldies Jums!

Gan jau man viss izdosies! iekšējās ribas man arī vajadzētu laminēt ar stiklaudumu?



Re: Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: m. (78.84.77.---)
Datums: 15/02/2012 12:14

Stiklšķiedra aizsargā finieri no saskarsmes ar ūdeni, izveloties mitrumizturīgo finieri stiklšķiedra ir obligāta. Sarkankoka (jūras) finieris ūdens ietekmē nebojājās, bet pieņemu, ka parklāj ar s.š. pret sitieniem.

Re: Vajadzīgs Jūras finieris, ideāli sarkankoka
Autors: marko.rek (85.10.211.---)
Datums: 27/06/2016 11:56




Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  ********  **     **  ******** 
 **  **  **  ***   **     **     ***   ***  **       
 **  **  **  ****  **     **     **** ****  **       
 **  **  **  ** ** **     **     ** *** **  ******   
 **  **  **  **  ****     **     **     **  **       
 **  **  **  **   ***     **     **     **  **       
  ***  ***   **    **     **     **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727