UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: gatis n (178.16.22.---)
Datums: 12/03/2014 14:13

Sveiki, vai kāds var padalīties ar kontakiem no virtuves iekārtu izgatavotājiem ko izmantojuši pēdējā/pēdejo gadu laikā. Plānots ielikt iebūvējamo tehniku - leduskapi/cepeškrāsni/plīts virsmu. Vecā lietuviešu projekta 1 istabas dzīvoklis. Drošvien ka jāsaplāno no jauna visa virtuves iekārta, godīgi sakot nezinu kā tur ir ar tām pielāgošanām no gatavajiem standartiem, kādas parasti tam izmaksas, utt.

Plānots arī istabā iebūvējamo skapi vienā galā ielikt, arī tas interesē, ja nu kādam bijusi ar kādiem veiksmīga pieredze.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: hm (178.16.22.---)
Datums: 14/03/2014 09:35

Esmu Tīna Mēbeles sūtījis mājai gan virtuvi, gan iebūvējamu skapi:
[www.tina-mebeles.lv]

Varu saukt pieredzi par veiksmīgu.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Kārlis-K (178.16.22.---)
Datums: 29/03/2014 22:06

es pasutiju sev virtuvi caur internetu no Vacijas. Jau treso reizi sev un saviem draugiem.
lidz sim viss veiksmigi.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Uldis_s (178.16.22.---)
Datums: 29/03/2014 23:19

Manas virtuves taisīja rbdizains.lv. esmu apmierināts. viņu virtuvju galerijā ceturtā un piektā bildes ir no manas virtuves

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 30/03/2014 16:55

iesaku skabardis.lv Raimondu.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: soseds2 (---.deac.net)
Datums: 12/04/2014 21:22

Par Ripo labas atsauksmes un firma stabila.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Emija (178.16.22.---)
Datums: 05/05/2014 18:41

Man ir 2 cilvēciņi kas nodarbojas ar virtuvēm, ļoti labas atsauksmes par abiem :)
[www.mebtex.lv] viena firmiņa

otro īsti nezinu, bet varu iedot tālruni, tad rakstiet ;)

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Saplisis (178.16.22.---)
Datums: 28/05/2014 23:09

Kārlis-K Wrote:
-------------------------------------------------------
> es pasutiju sev virtuvi caur internetu no Vacijas.
> Jau treso reizi sev un saviem draugiem.
> lidz sim viss veiksmigi.


Vari padalīties caur kurieni pasūtīji?

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Kārlis-K (178.16.22.---)
Datums: 28/05/2014 23:28

Saplisis:
Uzraksti man mailu

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: KārlisL (178.16.22.---)
Datums: 25/02/2015 13:23

Es taisīju attēls-R. Tikai bišķi jāprot lietot kalkulators un skrūvgriezis. Pašam jāpasūta un jāsarēķina. Ietaupījums ~ 50% no salonu gatavās produkcijas.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Alfadelta (178.16.22.---)
Datums: 25/02/2015 14:09

It kā ir tāda pati doma, bet mazliet biedē to projektu sagatavot, jo jāzin tomēr kur kādus štrunķikus jālieto, ar ko jāsastiprina, kādas furnitūras, mehānismus utt... Kā Tu tiki galā ar to? Vai prātīgāk nebūtu sarunāt profiņu lai uzzīmē?

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: arre (178.16.22.---)
Datums: 25/02/2015 14:51

Es arī taisīju sev virtuves mēbeles pats ar "Attēls - R" palīdzību. Vispirms apskatījos jau gatavas mēbeles uzbūves principus (tur viss elementāri - plāksnes tiek skruvētas ar t.s. konformātskrūvēm un skrūvju galvas redzamās vietās maskētas ar speciālām uzlikām). Papildus konstrukcijas stingrībai liku 6mm koka tapiņas. Tālāk skice - cik skapīši, cik atvilknes, kādi izmēri utt. Pēc tam jāizvēlās furnitūra (eņģes uzliktās, pusuzliktās, sliedes atvilknēm u.t.t. jpr). Furnitūrai lielākoties var dabūt rasējumus (izmērus). Šai brīdī visi nezināmie jau ir zināmi. Kā pēdējais atliek precīzi uzzīmēt visas detaļas un nekļūdīties pasūtījumā. Kopā sanāk milzu čupa ar detaļām. Visas piezāģētas ar milimetra precizitāti. Tālāk jāliek lietā skrūvpistole un frēzboris durvju eņģu iegriešanai. Ja nav jāsteidzas, tad sanāk aizraujošs ķimerēšanās pasākums. Turklāt radi un draugi netic, ka virtuvi uzbūvēju pats:)
Tas tā - der, ja apmierina virtuve no laminētās skaidenes. No koka, tad būtu sarežģītāk pašam izgatavot kvalitatīvas durtiņas.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 25/02/2015 14:59

Tai Attēls-R arī sazāģētas skaidenes pasūtāmas? Ar ko malas aplīmētas - ar to plāno maliņu vai biezo? Mani tas "ar milimetra precizitāti" mazliet biedē - savulaik vajadzēja šo to pielabot vienam virtuves skapītim, Depo nopirku skaideni un turpat uz vietas piezāģēju, tur kļūda bija vairāki mm, nācās ar roku mēģināt nozāģēt nost.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Kārlis L (178.16.22.---)
Datums: 25/02/2015 15:10

Man arī pirnajā reizē likās čakars, līdz iedziļinājos. Bet nekas sarežģīts tur nav. Uz vietas ir rasētāji, kas par sīkām naudām palīdz, ja nav pašam saprašanas.
Es taisīju no baltās "apelsīna" skaidenes virtuves skapīšus, bet to fasādes no dārgāka (skaistāka) materiāla.
Malas viņi nostrādā kā teiksi, es pasūtīju ar biezo ABC malu. Melanīna malas man nepatīk - asi stūri + slikta izturība un izskats. Var arī variēt, ka neredzamās malas ar melanīnu vai vispār bez nekā.
Precizitāte perfekta. Pielaidēm jābūt tāpat paredzētām, piemēram skapīšu fasādes blakus stāvošiem skapīšiem jātaisa ~ 5mm šaurākas. Enģu frēzējumus labāk jau pasūtīt uzreiz Attēlā. Man dzīvokļa virtuves komplekta saskrūvēšana paša spēkiem prasīja 2 vakarus. Ietaupīti ~ 600 EUR. Arī bīdāmās skapja durvis tur izdevīgi pasūtīt, pasaki ailes izmēru un pārējo viņi paši sarēķina. Uzstādīšana maksimums stundas darbs. Liela daļa salonu tieši tur pasūta, radot "pievienoto vērtību" vismaz 50 %.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Ervis (85.10.211.---)
Datums: 30/11/2015 23:37

Andrejs 26542849. Cilvēks jau gados, patīkama pieeja, ļoti liela pieredze.
mīnus būs jāgaida garā rindā pēc savas kārtas.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Jānis Kumosiņš (81.198.101.---)
Datums: 21/11/2019 22:59

Esmu vairākos objektos izmantojis [in2house.lv] - inHOUSE & INSIDE by Ambergs pakalpojumus.
Esmu secinājis, ka vistuzticamākās ir rūpnieciski ražotās virtuves iekārtas - īpaši no Vācijas. Viņiem ir ko piedāvāt visos cenu segmentos. Ir projekti, kur bija IKEA virtuves izplānots, bet viņi varēja piedāvāt līdzīgā cenā - virtuves iekārtas pēc pasūtījuma. Ja skatās vairāk premium sadaļu, tad viņu ražotāji arī bija soli priekšā pārējiem konkurentiem, bet pats galvenais bija lieliskā attiekme no darbiniekiem.

P.S. varu ieteikt arī korpusa un mīkstās mēbeles. Dīvāns jau 16 gadus kalpo un audumam nav pat nodiluma pazīmes, polsterējums gandrīz kā jauns.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: TRK (80.89.76.---)
Datums: 21/11/2019 23:11

Mintos mēbeles, pavisam noteikti. Ogres džeki :)

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Lks (213.226.141.---)
Datums: 05/12/2019 20:38

Aizbrauc uz Ikea vai apskaties [pirkt.lv] tur viss ir.

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: mblm (78.84.167.---)
Datums: 28/01/2020 11:00

Ja nepieciešams samontēt virtuvi, tad iesaku šos

www.mebelumontaza.lv
+37127293622

Re: Iesakiet virtuves iekārtu izgatavotājus
Autors: Edvīns (89.207.247.---)
Datums: 29/01/2020 09:59

Manuprāt, virtuvei jābūt ērtai un izturīgai. Neteikšu, ka tas ir lētāk nekā visur, taču, pēc manas pieredzes, pirmajās divās īpašībās šīs virtuves ir daudzām priekšā.
https://mazacena.lv/ikea/26-ikea-virtuves.html

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   ******   ********   ********   ******** 
 **  **  **  **    **  **     **  **     **  **       
 **  **  **  **        **     **  **     **  **       
 **  **  **  **        ********   **     **  ******   
 **  **  **  **        **         **     **  **       
 **  **  **  **    **  **         **     **  **       
  ***  ***    ******   **         ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727