UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 5
Re: granulu iegāde 2018
Autors: kkk (159.148.172.---)
Datums: 28/09/2018 09:07

Izlemt par ko balsot pie mums ir elementāri. Nebalsot vispār ir lielākā muļķība, nākamā muļķība ir balsot par sarakstu, kas toč netiks iekšā. Tālāk atmetam par ko nebalsot nekādā gadījumā un paliks pāris saraksti, kur saviebjam degunu un izvēlamies to, kurš šķiet mazāk kaitīgs :).

Es vērtēju tā: saskaņa - otkatņiki, ļoti negribētos rīgas murgu visas latvijas mērogā, zzs - lembis un vecie partijnieki, na - administratoru šaika, kpv - klauni, kas ir bīstami, jo ir tik nenormāli stulbi, jv - tā pati vecā impotentā v. Paliek 2 nosacīti jaunie, no kā var izvēlēties vai pēc deguniem vai ideoloģijas - tipa konservatīvie vs liberāļi. Par ko balsot arī vēl neesmu izlēmis :).

Re: granulu iegāde 2018
Autors: qwe (158.255.56.---)
Datums: 28/09/2018 15:45

Atcerēsimies dzīves patiesību - kāda ir tauta, tādi ir deputāti.
Bet klauni kādā veidā ir bīstamāki par zagļiem? Par šiem klauniem es nemaz neuztraucos. Kā reiz ir labi, ka atgādina deputātiem kur atrodas un par ko strādā, nevis sēž un gaišā dienas laikā zog.
Manuprāt es par Konservatīvajiem, jo fakti, ka pašreizējie deputāti ir pret Bondaru ir gana pietiekami, lai atbalstītu. Bet klaunus arī vajag. Lai ir kas maisa gaisu, uzfilmē un parāda cilvēkiem par ko ir balsojuši, jo nu pašreiz ir patiešām jau līdz ručkai. Ja nebūs klauns, tad drīz pienāks brīdis, kad cilvēki ar dakšām izies ielās.... protams tie, kuri redz tālāk par savu degungalu.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: v_t (95.68.1.---)
Datums: 28/09/2018 21:21

kungi, izlasiet vēlreiz J. Miezīša rakstu!

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Tinis (62.85.11.---)
Datums: 28/09/2018 21:41

Nu noboikotēsi vēlēšanas (nepirksi alkšņu stādus), rezultātā Saeimā vairākumu dabūs Saskaņa un Krievu savienība, jo viņu vēlētāji neko neboikotēs. Dabūsi tādus alkšņus kā Ukraina, kad Janukovičs tika pie varas. Smukāki alkšņi būs?

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Janis parastais (77.219.12.---)
Datums: 28/09/2018 22:10

Ja man jāizvēlas starp eirogejiskām vērtībām,grilētiem ēzeļ pisē... utml labumiem, tad es izvēlos mazāko no ļaunumiem.. Vienmēr esmu balsojis par NA.. jēgu neredzu tam vairs. Vainu pa zs vai pa saskaņu.
Pa zs tikai tāpēc, ka viņi ir pie šprices manā pašvaldībā.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: arre (90.139.195.---)
Datums: 28/09/2018 23:24

ints45 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Viens otrs te ir dumjš kā zābaks. Var jau
> kādreiz pastāvēt arī klusu, neatklājot sava
> intelekta patiesos apmērus. Skumji, biedri,
> skumji...

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Vidzeme (46.230.137.---)
Datums: 29/09/2018 01:13

v_t Wrote:
-------------------------------------------------------
> kungi, izlasiet vēlreiz J. Miezīša rakstu!

Labs raksts,viss pareizi pateikts,loģiski domājušie sapratīs.
Jūs balsotāji,paņemiet un izlasiet,vai pašiem Jums nebūs kauns par savu sirdsapziņu?
Mēs Valmieras pusē neatbalstīsim to iestudēto balagānu,šo tematu esmu pārspriedis ar daudziem cilvēkiem,cilvēki ir neapmierināti ar šo bardaku,kas valda valstī jau ntos gadus,brīnos par ļaudīm,kas vēl tic šai valsts varai un ies atkal kāpt uz grābekļa-"balsot".Pie vella,kad vienreiz Jums pieleks,ka valdošie nestrādā tautas labā,bet noteikta personu grupējuma interesēs. Šogad būs daudzi tādi kā mēs,kas boikotēsim šo nelietīgo sistēmu.Vismaz pēc tā 6.oktobra mana sirdsapziņa būs tīra nevis kā dažiem labiem.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Vidzeme (46.230.137.---)
Datums: 29/09/2018 01:19

Tinis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu noboikotēsi vēlēšanas (nepirksi alkšņu
> stādus), rezultātā Saeimā vairākumu dabūs
> Saskaņa un Krievu savienība, jo viņu
> vēlētāji neko neboikotēs. Dabūsi tādus
> alkšņus kā Ukraina, kad Janukovičs tika pie
> varas. Smukāki alkšņi būs?

Brīnos par tavu naivumu... Un ar ko gan SC labāki vai sliktāki par pārējiem? tādi paši maitas vien ir,visi kopā shēmo un darās aiz skatuves,nav vairs atšķirības NA vai SC. Ukrainas scenārijs nebūtu slikts Latvijai,ar to es domāju,ka Tauta izietu ielās pret to noziedznieku kliķi.Valsts vara pieder tautai nevis kautkādiem pārsimts mēsliem.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: specs (80.254.218.---)
Datums: 29/09/2018 05:06

Nu, neaiziesi nobalsot, un vēl daži novadnieki - kas no tā mainīsies, kam tu ar to ieriebsi? Toties saliedētie vēlētāji aizies gan, un nobalsos par TO partiju! Vēlāk nebrīnies par jauniem likumiem utt.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Inq (212.3.193.---)
Datums: 29/09/2018 06:18

Nav ko cepties. Vienkārši šobrīd tiek dalīts nākamo četru gadu budžets. 16 kompānijas pieteicās daudz maz civilizēti, bet 17. (boikotētāji) gaida Auroras signālu. Tad, pēc dažu vīreļu teorijām, strādās visi, kas varēs, un dalīsies ar visiem , kam vajadzēs. DDDD.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: kkk (212.93.113.---)
Datums: 29/09/2018 07:59

Vidzeme Wrote:
-------------------------------------------------------
> Brīnos par tavu naivumu... Un ar ko gan SC
> labāki vai sliktāki par pārējiem? tādi paši
> maitas vien ir,visi kopā shēmo un darās aiz
> skatuves,nav vairs atšķirības NA vai SC.
> Ukrainas scenārijs nebūtu slikts Latvijai,ar to
> es domāju,ka Tauta izietu ielās pret to
> noziedznieku kliķi.Valsts vara pieder tautai
> nevis kautkādiem pārsimts mēsliem.

Naivs vai galīgi neinformēts esi tu, ja vari tā spriest par saskaņu. Patiesībā saskaņa ir vissliktākā no visiem (pat nevērtējot skatu uz austrumiem), jo pat nebūdama pie varas valdībā ir iemanījusies parazitēt uz nodokļu maksātāju rēķina. Pilnīgi pietiek ar publiskajiem skandāliem Rīgā, nemaz nerunājot par insider info no Rīgas pašvaldības uzņēmumiem.

Parējais - revolucionāras muļķības. Pareizi te teica - kāda tauta tāds parlaments un ja reiz tautas dabā ir bīdīt shēmas aiz skatuves, tad kamēr nenomainīsies paaudzes, būtiskas izmaiņas gaidīt velti. Un visa revolucionārā aurošana tieši atgādina pierasto shēmu - ar aurošanu un solījumiem iebrauc varā un pēc tam čušš. Tad gandrīz jādomā tā - vajag caur varai izdzīt pēc iespējas vairāk cilvēku, lai visi sazogās, tā vismaz vairāk cilvēkiem kautkas tiks.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Tinis (62.85.11.---)
Datums: 29/09/2018 08:00

Vidzeme Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tinis Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nu noboikotēsi vēlēšanas (nepirksi alkšņu
> > stādus), rezultātā Saeimā vairākumu dabūs
> > Saskaņa un Krievu savienība, jo viņu
> > vēlētāji neko neboikotēs. Dabūsi tādus
> > alkšņus kā Ukraina, kad Janukovičs tika pie
> > varas. Smukāki alkšņi būs?
>
> Brīnos par tavu naivumu... Un ar ko gan SC
> labāki vai sliktāki par pārējiem? tādi paši
> maitas vien ir,visi kopā shēmo un darās aiz
> skatuves,nav vairs atšķirības NA vai SC.
> Ukrainas scenārijs nebūtu slikts Latvijai,ar to
> es domāju,ka Tauta izietu ielās pret to
> noziedznieku kliķi.Valsts vara pieder tautai
> nevis kautkādiem pārsimts mēsliem.
=================
Ir atšķirība. Vai būt Krievijas guberņai un visur runāt krieviski vai tomēr dzīvot savā valstī un pašam censties te kārtību ieviest.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: ints45 (46.109.133.---)
Datums: 29/09/2018 08:04

Vidzeme, lūdzu, neizsakies vairs par šo tēmu, pietiekoši jau esi sevi apkaunojis

Re: granulu iegāde 2018
Autors: kkk (212.93.113.---)
Datums: 29/09/2018 08:11

Vidzeme Wrote:
-------------------------------------------------------
> Labs raksts,viss pareizi pateikts,loģiski
> domājušie sapratīs.
> Jūs balsotāji,paņemiet un izlasiet,vai pašiem
> Jums nebūs kauns par savu sirdsapziņu?
> Mēs Valmieras pusē neatbalstīsim to iestudēto
> balagānu,šo tematu esmu pārspriedis ar daudziem
> cilvēkiem,cilvēki ir neapmierināti ar šo
> bardaku,kas valda valstī jau ntos gadus,brīnos
> par ļaudīm,kas vēl tic šai valsts varai un ies
> atkal kāpt uz grābekļa-"balsot".Pie vella,kad
> vienreiz Jums pieleks,ka valdošie nestrādā
> tautas labā,bet noteikta personu grupējuma
> interesēs. Šogad būs daudzi tādi kā mēs,kas
> boikotēsim šo nelietīgo sistēmu.Vismaz pēc
> tā 6.oktobra mana sirdsapziņa būs tīra nevis
> kā dažiem labiem.

Reāli tas raksts ir sūds, bet runājot šī raksta kategorijās - nevajag ticēt, ka tie ir bumbieri, visiem ir saprotams (vismaz daļai, kas domā ar galvu), ka alkšņi vien būs, bet arī alkšņi ir ar dažādu vērtību un pienesumu. Nu un tad es neredzu nevienu iemeslu kapēc neizvēlēties alksni ar vislielāko siltumietilpību, pretstatā plika lauka atstāšanai un īdēšanai par to cik viss ir slikti.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: ETT (91.105.114.---)
Datums: 29/09/2018 21:25

Būvniecības ekspertu ieteikumi mājas renovācijai.
1. Neplānot perspektīvu, ne kādā gadījumā neveidot renovācijas projektu.
2. Izdrupušos pamatus nenostiprināt, bet apbērt ar zemi.
3. Saplaisājušās sienas skaisti nokrāsot 2 kārtās ar 1975.gada ražojuma brūno grīdas krāsu.
4. Izsisto logu vietā ienaglot plēvi, vēlams UV izturīgu.
5. Vietās, kur koka grīda izpuvusi dēļ caurā jumta, ieliet betonu un pārklāt ar linoleju.
6. Jumta stāvoklis ir bezcerīgs, tāpēc to ekonomisku apsvērumu dēļ nevajag labot. Var apsvērt iespēju jumta vietā sastādīt alkšņus, jo tiem liela siltumietilpība (labs piedāvājums atrodams vietējā augļukoku audzētāju tirdziņā).
5. Lai novērstu aizdambējumus kanalizācijā, tualetes aiznaglot, bet trepju telpā iet ķēzīties pēc pašvaldības saistošiem noteikumos noteiktajā kārtībā apstiprinātā grafika.
6. Skursteņa augšpusē, apsekošanas rezultātā ir atklāts melns caurums, kurā svilpo vējš un līst iekšā lietus. To nepieciešams aizmūrēt, noklāt ar hidroizolāciju 2 kārtās, nosiltināt, pārklāt ar jumta segumu ar noteci uz alkšņu pusi.
7. Nekādā gadījumā neizrādiet iniciatīvu. Uzticieties līdzšinējiem apsaimniekotājiem, izņemot to tur, kam roratslēgas vietā sirpis un āmurs.
Ja rekomendācijas netiks ievērotas, atnāks kaimiņu radioamatieris un uztaisīs jums radiouztvērēju no ПИ 3 ДЕ-Ц lampām, un visiem būs jāklausās šitik pat stulbi ieteikumi, tikai krievu valodā...

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Dindirin (77.219.15.---)
Datums: 29/09/2018 21:27

Paklau Vidzeme, ko tu stāsti par Valmieru, rakstīdams joprojām no Norvēģijas IP adresēm? Vai tur arī krieviem troļļu fermas?

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Vidzeme (46.230.137.---)
Datums: 29/09/2018 21:52

Dindirin Wrote:
-------------------------------------------------------
> Paklau Vidzeme, ko tu stāsti par Valmieru,
> rakstīdams joprojām no Norvēģijas IP adresēm?
> Vai tur arī krieviem troļļu fermas?

Hehe :D Vai tik tu pats no Pārdaugavas NATO izcilības centra troļļiem neesi?

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Sq (46.109.172.---)
Datums: 29/09/2018 23:23

Vidzeme tak tipisks trollis, ar sekojosam pazimem:
1. Latvisks niks kas atspogulo visiem latviesiem zinamu nosaukumu
2. Aktivi diskutee par teemu, gust cilveku uzticibu, bet vajadzigajaa momentaa iestarpina dezinformaciju.
3. Dara to visticamak par brivu jo dzivo attiecigaja informativajaa telpaa.

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Sq (46.109.172.---)
Datums: 29/09/2018 23:26

Starp citu vidzeme, kontroljautajums: vai Amerika ir vainiga, ka Krievijaa jataisa pensiju reforma? :)

Re: granulu iegāde 2018
Autors: Vidzeme (46.230.137.---)
Datums: 29/09/2018 23:51

Sq Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vidzeme tak tipisks trollis, ar sekojosam
> pazimem:
> 1. Latvisks niks kas atspogulo visiem latviesiem
> zinamu nosaukumu
> 2. Aktivi diskutee par teemu, gust cilveku
> uzticibu, bet vajadzigajaa momentaa iestarpina
> dezinformaciju.
> 3. Dara to visticamak par brivu jo dzivo
> attiecigaja informativajaa telpaa.

Paklau,es nevienu grupu vai izcilības centru nepārstāvu kā daži labi,bet tikai sevi. Daudzi boikotēs vēlēšanas,tas nav nekāds noslēpums. Der arī atcerēties,ka arī "vēlēšanu" boikots ir izvēle un attieksmes paušana pret pastāvošo,noziedzīgo,zaglīgo sistēmu,kas gadiem nav mainījusies. es vnk nepiedalīšos prettautiskā akcijā un neviens man to nevar aizliegt,pēc 6.okt man sev nebūs ko pārmest,kad redz būšu atbalstījis "vēlēšanas",nekā tāda nebūs,tāpēc esmu mierā ar sevi un lietotāj SQ nepārmet man lūdzu kautkādu muļķīgu troļļošanu,ar ko bieži vien nodarbojas NATO aģenti un valdības kalpi,lai uzturētu melu propogandu.Ļoti iespējams pats pārstāvi valdošo kliķi,ka tā uztraucies...

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   ********   ******   
 **     **  ***   **  **     **  **    **  **    **  
 **     **  ****  **  **     **      **    **        
 **     **  ** ** **  ********      **     **   **** 
  **   **   **  ****  **     **    **      **    **  
   ** **    **   ***  **     **    **      **    **  
    ***     **    **  ********     **       ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727