UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

vecie pamati ...
Autors: maaris (---.exigengroup.tl.lv)
Datums: 17/01/2005 14:49

gribēju uzzināt vai ir prātīgi būvēt kaut ko uz veciem pamatiem ?

Ir labi saglabājušies veci pamati un doma uz tiem likt kādu saimniecības ēku.

un kā vispār ir ar šādiem pamatiem, kas atzīmēti zemes plānā ? Vai nozīmē ka uz tiem (vai to vietā ieliekot jaunus pamatus)var stutēt kādu šķūni bez kaut kādām tur atļaujām ?

paldies

Re: vecie pamati ...
Autors: v_t (195.13.178.---)
Datums: 17/01/2005 15:36

ja jau labi saglabājušies, tad tads jautājums atkrīt.
un ja nav pilsētas centrs, tad visi pārējie jautājumi arī gandrīz atkrīt



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   **     **  **     **  **      ** 
       **  **     **  **     **  **     **  **  **  ** 
       **  **         **     **  **     **  **  **  ** 
       **  ********   **     **  *********  **  **  ** 
 **    **  **     **   **   **   **     **  **  **  ** 
 **    **  **     **    ** **    **     **  **  **  ** 
  ******    *******      ***     **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.