UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

par PVC logiem
Autors: lamsix7 (---.raplm.gov.lv)
Datums: 21/10/2009 13:46

Vēlos nomainīt logus, vai ir kādi ieteikumi par firmām un specifikācijām?

Re: par PVC logiem
Autors: sulla (94.18.72.---)
Datums: 25/10/2009 13:39

Labāk PVC nelikt vispār, bet gan koka

Re: par PVC logiem
Autors: uldis 345 (195.13.217.---)
Datums: 26/10/2009 10:22

man gan ir apnikuši tie koka logi, kas visu laiku piebriest un sarūk. Pie tam katru 3 gadu jākrāso.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   ******    **      **   ******   
 ***   **  **     **  **    **   **  **  **  **    **  
 ****  **  **     **  **         **  **  **  **        
 ** ** **  **     **  **   ****  **  **  **  **   **** 
 **  ****  **     **  **    **   **  **  **  **    **  
 **   ***  **     **  **    **   **  **  **  **    **  
 **    **   *******    ******     ***  ***    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.