UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

par PVC logiem
Autors: lamsix7 (---.raplm.gov.lv)
Datums: 21/10/2009 13:46

Vēlos nomainīt logus, vai ir kādi ieteikumi par firmām un specifikācijām?

Re: par PVC logiem
Autors: sulla (94.18.72.---)
Datums: 25/10/2009 13:39

Labāk PVC nelikt vispār, bet gan koka

Re: par PVC logiem
Autors: uldis 345 (195.13.217.---)
Datums: 26/10/2009 10:22

man gan ir apnikuši tie koka logi, kas visu laiku piebriest un sarūk. Pie tam katru 3 gadu jākrāso.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **   ******   ******** 
  **   **   ***   **  **   **   **    **  **       
   ** **    ****  **  **  **    **        **       
    ***     ** ** **  *****     **        ******   
   ** **    **  ****  **  **    **        **       
  **   **   **   ***  **   **   **    **  **       
 **     **  **    **  **    **   ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.