UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Līvānu mājas pārbūve
Autors: kurmis153 (94.30.138.---)
Datums: 13/11/2009 15:36

Labas dienas!
Vēlētos uzzināt pieredzi no cilvēkiem, kam bijusi saskare ar Līvānu māju pārbūvi- t.i. sanmezgla pārnesi. Ir vēlme apvienot visu to lielo telpu, bet nav skaidrības, kā labāk nostiprināt 2. stāvu, vēlams bez starpsienām.
Jau iepriekš paldies par ieteikumiem!

Re: Līvānu mājas pārbūve
Autors: es123123123 (78.84.157.---)
Datums: 13/11/2009 20:24

kaut kas ir zinaams... pats dziivoju liivaanu maajaa un sobriid demoleeju vinju... bet lai kko izstaastiitu vajag kkaadus kontaktus piem e-pastu tad e-pastaa taalaak visu sarunaas...sazinaasos un apstaastiishu to lietu....



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **        **   ******    **    ** 
 **   **   **  **  **        **  **    **   ***   ** 
 **  **    **  **  **        **  **         ****  ** 
 *****     **  **  **        **  **   ****  ** ** ** 
 **  **    **  **  **  **    **  **    **   **  **** 
 **   **   **  **  **  **    **  **    **   **   *** 
 **    **   ***  ***    ******    ******    **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.