UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Poribet gāzbetona bloki
Autors: Vita (---.eth.delfi.lv)
Datums: 03/02/2005 15:46

Vai kādam ir pieredze vai ziņas par poribet gāzbetona blokiem?

Re: Poribet gāzbetona bloki
Autors: m.c. (---.tec2000.lv)
Datums: 22/03/2005 15:10

Uzlīmētā mājā vertikālajās suvēs svilpo vējs - mūrēšanas tehnoloģija laikam no dienvidiem

Re: Poribet gāzbetona bloki
Autors: tramps (62.85.48.---)
Datums: 22/03/2005 15:42

A kas traucee uzklekseet arii uz vertikaalaas ssuves to liimi.

Es iepirku poribetu pa tiesso no rrupniicas jau rudenii,bet neparakstiisos uz triku, ka var buuveet bez siltumizolacijas. Mana versija - 300 cm Poriterm + 50-75 mm akmensvate + dek.apmetums.
Principaa bloks taads pats kaa aeroc, tikai leetaaks (bija rudenii).



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **  **      **  **        **      ** 
  **  **   **  **  **  **  **  **  **        **  **  ** 
   ****    **  **  **  **  **  **  **        **  **  ** 
    **     **  **  **  **  **  **  **        **  **  ** 
    **     **  **  **  **  **  **  **        **  **  ** 
    **     **  **  **  **  **  **  **        **  **  ** 
    **      ***  ***    ***  ***   ********   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.