UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: Raihs (87.110.138.---)
Datums: 10/12/2010 21:41

aaaa
"Fasādes siltumizolāciju neviens nekad nav līmējis 2-ās kārtās, tās ir pilnīgas muļķības"...
Man jau četri celtnieki(tai skaitā PAROC pārstāvis) ir ieteikuši likt vati(15cm) divās kārtās. Pirmo-5cm-līmē,otro-10cm-arī līmē un dībeļo cauri abām kārtām. Otro kārtu liek,nosedzot pirmās kārtas šuves. Man jau šis variants arī šķiet sviestains-labāk un krietni lētāk būtu vienā kārtā un tikai līmēt,jo dībeļi tīri labi veic siltuma tiltiņu funkciju:)Tikai jāpieliek bez šķirbām:)
P.S. Bet nu-tāds viedoklis pastāv un ir diezgan populārs.

Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: :-/ (78.84.95.---)
Datums: 10/12/2010 23:25

Vai tas viedoklis nepastāv tāpēc, ka ir problēmas piegādāt 15cm?

Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: Raihs (87.110.138.---)
Datums: 10/12/2010 23:59

Vai tad ir problēmas ar 15cm? Cik esmu dzirdējis,ar 20cm ir reti atrodams. Prasīju K-Rautā-var pasūtīt. Tur tikai dārgi viss...

Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: Dainis 2 (84.237.184.---)
Datums: 21/03/2011 20:23

Sveicināti.Man būtu jautājums par ēku siltināšanu.Man ir vienstāvu koka māja ar sienu biezumu ap 150mm.Tā kā veicu mājas renovāciju tad vēlos māju nosiltināt gan no ārpuses gan iekšpuses.Ārpusē lai māja būtu taisna un līmeņos izveidoju koka karkasu ar spraugu starp māju un ārsienu aptuveni 75mm.Vēlos pēc karkasa nostiprināšanas pie tā piestiprināt 15mm OSB 3 loksnes.Uz tām līmēt virsū 50mm jeb 100mm Vati un taisīt dekoratīvo apdari.Vai tas būtu pareizi.Kas attiecas uz iekšējām sienām,tad tās vēlos siltināt tikai tādēļ,jo vienalga iekšpusē ir jāizlīdzina sienas tas nozīmē ka jāveido karkass un kāpēc uz tā rēķina arī nenosiltināt iekšpusi mājai.Vai plāno vati piestiprinot pie koka mājas bez spraugas būtu pareizi un vai ar to pietiek lai pēc tam skrūvētu klāt pie karkasa reģipsi jeb jāliek arī starpā kāda plēve?Kādu vati labāk likt sienu siltināšanai no ārpuses cik biezu un vai plāksnēs vai var arī ruļļos?

Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: Dainis 2 (84.237.184.---)
Datums: 21/03/2011 20:25

Sveicināti.Man būtu jautājums par ēku siltināšanu.Man ir vienstāvu koka māja ar sienu biezumu ap 150mm.Tā kā veicu mājas renovāciju tad vēlos māju nosiltināt gan no ārpuses gan iekšpuses.Ārpusē lai māja būtu taisna un līmeņos izveidoju koka karkasu ar spraugu starp māju un ārsienu aptuveni 75mm.Vēlos pēc karkasa nostiprināšanas pie tā piestiprināt 15mm OSB 3 loksnes.Uz tām līmēt virsū 50mm jeb 100mm Vati un taisīt dekoratīvo apdari.Vai tas būtu pareizi.Kas attiecas uz iekšējām sienām,tad tās vēlos siltināt tikai tādēļ,jo vienalga iekšpusē ir jāizlīdzina sienas tas nozīmē ka jāveido karkass un kāpēc uz tā rēķina arī nenosiltināt iekšpusi mājai.Vai plāno vati piestiprinot pie koka mājas bez spraugas būtu pareizi un vai ar to pietiek lai pēc tam skrūvētu klāt pie karkasa reģipsi jeb jāliek arī starpā kāda plēve?Kādu vati labāk likt sienu siltināšanai no ārpuses cik biezu un vai plāksnēs vai var arī ruļļos?



Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: Didims (78.84.101.---)
Datums: 21/03/2011 20:39

Vai šitā dāma prastu tikai postēt savu jautājumu, bet nemācētu izlasīt jau uzrakstītos komentārus?

Re: jautājums ekspertiem par mājas siltināšanu
Autors: Martins D (87.110.188.---)
Datums: 22/03/2011 08:52

Izlīdzini ārsienu ar spraugu, tad to spraugu aizpildi ar vati, no ārpuses fibrolītu 50mm un apmetumu. No iekšpuses tas pats - izlīdzini sienu, aizpildi ar vati un fibrolītu 50 vai 75mm! iesaku siltināt ar beramajām vatēm - kokšķiedru vai ekovati. par ruļļu materiālu iesaku aizmirst jau pašos pirmsākumos!

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **      **  ********   **              ** 
       **  **  **  **  **     **  **              ** 
       **  **  **  **  **     **  **              ** 
       **  **  **  **  **     **  **              ** 
 **    **  **  **  **  **     **  **        **    ** 
 **    **  **  **  **  **     **  **        **    ** 
  ******    ***  ***   ********   ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727