UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

tvaika izolācija
Autors: parks2007 (78.84.62.---)
Datums: 12/01/2011 09:55

Kā pareizi būtu jāstiprina tvaika izplācijas materiāls pie gāzbetona,pie koka(lūka uz bēniņiem)un pie jumta loga rāmja,lai pieslēgums būtu hermētisks???

Re: tvaika izolācija
Autors: aaaa (---.lattelenet.lv)
Datums: 12/01/2011 10:48

Ar līmlentu, pie loga rāmja ar parastu (jo rāmis ēvelēts un lakots), PE līmlentu, pie spārēm un gāzbetona ar speciālu. Pats neesmu lietojis, bet šitie tirgo tādus brīnumus. Cenas, protams, līmenī :)
[www2.proclima.com]
Gāzbetons tomēr putekļains, man domāt viņu nogruntēt līmējamās vietās vajadzētu.

Re: tvaika izolācija
Autors: v_t (78.84.59.---)
Datums: 12/01/2011 11:36

ar silikonu.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **         **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **    **   **     **  *********  **     ** 
 **  **  **  *********   **   **   **     **   **   **  
 **  **  **        **     ** **    **     **    ** **   
  ***  ***         **      ***     **     **     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.