UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Gāze katli Proterm
Autors: Dzipo (80.232.164.---)
Datums: 13/04/2005 09:30

Vai no klaatesoshajiem, kaads ir lietojis vai uzstaadiis Firmas Proterm katlu 100Kw. Vinji ir shausmiigi aizdomiigi leti. Junker un Viesmann apmeram par 30-40 procenti dargaagi. Negribeetos iegrabties.

Re: Gāze katli Proterm
Autors: Ķengurs (81.198.19.---)
Datums: 15/04/2005 10:46

Itaļi mak taisīt tikai MAKARONUS :D:D:D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******    **    **  **          ******   
 **     **  **    **    **  **   **    **   **    **  
 **     **  **           ****    **    **   **        
 *********  **   ****     **     **    **   **   **** 
 **     **  **    **      **     *********  **    **  
 **     **  **    **      **           **   **    **  
 **     **   ******       **           **    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.