UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Dziļurbums!!!
Autors: Kvazi (83.136.139.---)
Datums: 18/04/2005 15:34

Vai kāds zin firmu, kura kvalitatīvi un par saprātīgu cenu varētu veikt dziļurbumu Tukumā.
Būtu labi arī zināt kādas ir dziļurbuma izmaksas.

Re: Dziļurbums!!!
Autors: vaax (81.198.173.---)
Datums: 24/05/2005 00:05

Man urba Sia Totas.
Metrā ņem 30 lašus par parasto cauruli,vai 40 par ņeržu.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********  ********  **    ** 
 ***   **  **     **  **        **        ***   ** 
 ****  **  **     **  **        **        ****  ** 
 ** ** **  **     **  ******    ******    ** ** ** 
 **  ****   **   **   **        **        **  **** 
 **   ***    ** **    **        **        **   *** 
 **    **     ***     ********  ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.