UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Skandināvu tipa logi
Autors: brihards (212.93.97.---)
Datums: 09/07/2011 07:33

Kāda ir Skandināvu logu klasifikācija pēc kārbas šķērsgriezuma izmēriem ?

Re: Skandināvu tipa logi
Autors: Guga (---.csc.lv)
Datums: 13/09/2011 14:57

Nu nez nez zinu tikai to ka skandinaviem logi veras uz āru, jo vejsh loga tos papildus noblīvē.... Citas lietas laikam jau iopashi neatskjiras



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **               **   ******   **     ** 
 **        **    **         **  **    **  **     ** 
 **        **    **         **  **        **     ** 
 ******    **    **         **  **        **     ** 
 **        *********  **    **  **         **   **  
 **              **   **    **  **    **    ** **   
 **              **    ******    ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.