UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Trimmeris
Autors: jans.s (87.110.11.---)
Datums: 10/07/2011 17:48

Kādam ir saskare ar šitādiem universāliem trimmeriem? It kā jau saka kas der visam, neder nekam! Bet tomēr? Dikti labs un līdz ar to dikti aizdomīgs!
[www.ss.lv]
[www.ss.lv]

Re: Trimmeris
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 10/07/2011 19:05

52 kubi jau ir monstrs un tam noteikti vajag divas ručkas. Šitais mazais rokturītis pie kāta principā nekam neder. Ar tādu tikai puķudobes appļaut :) Cena protams nu ļoti draudzīga, bet ja nav servisa un rezerves daļas, tad līdz pirmajai lūšanai.

Re: Trimmeris
Autors: jans.s (87.110.11.---)
Datums: 10/07/2011 22:20

Itkā jau esot i serviss, i rezervesdaļas! Man jau nevajag ar mežizstrādē! Vienkārši aizdomas par tiem maināmiem zāģiem! Un cena ar dikti aizdomīgi draudzīga!

Re: Trimmeris
Autors: aaaa (78.84.190.---)
Datums: 10/07/2011 22:37

Man ir elektriskais ar pirmajā bildē redzamu līdzīgu ručku - pilnīgi garām, ja vien bildē nav nobildēta kaut kāda apcirpta konfigurācija. Šausmīgi nogurst rokas no vibrācijas un arī no tā smaguma ilgstošas turēšanas. Benzīna trimmerim tomēr vajag kaut kādas plecu siksnas, visu to vibrējošo banduru turēt rokās - nu nē, paldies.

Re: Trimmeris
Autors: Didzisp (78.84.115.---)
Datums: 11/07/2011 09:56

52 kubu motors ir gana smags un bez plecu siksnām to nav iespējams noturēt un "savākt". Kur tad ir tas servies un rezerves daļu tirdzniecība?

Re: Trimmeris
Autors: ibm (194.19.233.---)
Datums: 12/07/2011 12:31

Aizdomīgi zema cena. No bildes redzams, ka trimmerim ir kardāns (cietā vārpsta) un reduktors, nevis troses pievads, kas būtu OK, jo troses ir salīdzinoši neizturīgas.

Spriežot pēc instrumentiem komplektā, verķis ir gana jaudīgs, jo "cieto disku atskaņotājs" (nazis/zāģis) švakajiem nemaz nenāk komplektā. Šādam aparātam noteikti vajadzīgs normāls divpusējs rokturis (tjipa velo stūre) un uzkabe. Es pat nestādos priekšā, kā ar šo rokturi iespējams strādāt. Nav arī skaidrs, kāds būs paredzamais resurss, tas ir, cik daudz tev parfedzēts pļaut.

Man pašami ir OleoMac trimeris, 1,1 ZS un varu teikt, ka ar visu uzkabi un riktīgo divpusējo rokturi vibrācija un slodze cilvēkam ir pieklājīga. Tiesa gan, cena manam aparātam ir 2 x augstāka. Bet strādā jau devīto gadu, no kuriem pirmos 4 pļāvu tikai ar trimmeri, kamēr iegādājos arī pļaujmašīnu. Pļaujamā platība ap 1500m2. Esmu reizi pa šiem gadiem nomainījis motoram un karbiķim visas starplikas un šļauciņas (nav dārgi). Pats mehānisms un motors iet kā pulkstenis, labi lec un viss notiek. Eļļu leju (jaucu) tikai sintētiku, reduktorā eļļu uzmanu un papildinu, filtrus un sveci tīru/mainu. Līdz šim - nekādu problēmu. Kas pozitīvi - pie šīs jaudas vari likt pašu resnāko (3mm) stīgu un pļaut visādus sūdus. Komplektā arī disks ar nažiem.

Re: Trimmeris
Autors: nsd (195.13.169.---)
Datums: 09/03/2012 13:44

Varbūt kādam ir viedoklis pār šādu aparātu?
[www.stokker.lv]

Re: Trimmeris
Autors: Didzisp (78.84.100.---)
Datums: 09/03/2012 14:20

Tehnisko parametru tulkojums tāds neprofesionāls un smieklīgs, īpaši man patika "motora noslodze un izeja". Nopietna firma nenolīgs tulkot instrukciju nesekmīgam skolniekam :) Cena arī tāda, ka var jau sakt skatīties uz nopietnu slavenu firmu krūmgriežiem, kurien nebūs problēmu ar rezerves daļām un servisu. Ja pirkt ko nepazīstamu, tad tikai pa lēto. Garantija beidzas un var pirkt jaunu :).

Re: Trimmeris
Autors: nsd (195.13.169.---)
Datums: 09/03/2012 14:41

Jā par tulkošanas kvalitāti iespējams var pateikties googles tantei :D
Krievijas forumos par ECHO izstrādājumiem ir ļoti labas atsauksmes, tāpēc gribēju zināt kāda ir pieredze vietējiem. ECHO aparātus piedāvā arī Stokker, kas liek domāt, ka ar servisu nevajadzētu būt problēmām.

Re: Trimmeris
Autors: Didzisp (78.84.100.---)
Datums: 09/03/2012 15:06

Nu vispirms to vajag precīzi noskaidrot. Es gan neesmu redzeis, ka uz katra stūra būtu šīs firmas reklāmas pie remontdarbnīcām. Nesaku, ka tas aparāts ir slikts, bet cena arī nav maza. Ja maksā lielu naudu, tad tomēr labāk par pārbaudītām vērtībām.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **      **        **  **    **  **      ** 
 **     **  **  **  **        **  **   **   **  **  ** 
 **     **  **  **  **        **  **  **    **  **  ** 
 **     **  **  **  **        **  *****     **  **  ** 
 **     **  **  **  **  **    **  **  **    **  **  ** 
 **     **  **  **  **  **    **  **   **   **  **  ** 
  *******    ***  ***    ******   **    **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727