UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Trimmeris
Autors: ruukiitis (194.8.16.---)
Datums: 14/03/2012 16:39

Ja kādam vajag trimmeri par draudzīgu cenu, varu atdot savējo. Stiga 4x SB (lietots protams) 3 vasaras zālājs šķērēts, bet krūmus nav redzējis. nu neaug man tuvumā krūmu sorry.
joprojām pilna komplektācija plecu siksmas un lielā ručka utt. gribu - 150 Ls. (par ienākumiem :) iegādāšos stumjamo zāles šķērētāju)
Manas domas par universiālām iekārtām atbilsts to nosaukumam - fuku faku ferma. (kaut kā tā vinam ražotājam bij firmas nosaukumsa)

Re: Trimmeris
Autors: alrumee (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 10:52

Labdien,

Plānoju iegādāties benzīna trimmeri. Vai kādam ir pieredze ar ķīniešu ražojumiem? Dārgākie ir pa 120-150 EUR, tas ir 2-3 reizes lētāk par normālu ražotāju produktiem.
Jāpļauj tikai zāle gar sētu, māju un šur tur citur kur ar pļaujmašīnu netiek klāt.

Priecāšos par komentāriem

Re: Trimmeris
Autors: ruukiitis (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 11:26

visticamāk ar ķīniešu zāli problēmas nebūs
p.s.
mans piedāvājums par trimmeri, protams, sen nav spēkā.

Re: Trimmeris
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 12:37

Vai kāds lieto stumjamo trimeri? Vai tas nav ražīgaks par tradicionālo, ja jāpļauj aizaugusi pļava bez lieliem līkločiem ( parējo var ar tradicionālo trimeri). Yotubē jau izskatas labi: Lieli riteņi, 50cm zona, tikai stum.....

Re: Trimmeris
Autors: arre (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 13:12

Man stumjamais trimmeris (Murray) kalpo kādus 7 gadus. Jāuztur kārtībā 2 ha piemājas zeme. Esmu apmierināts - ļoti labi var kopt tādu lauku tipa mauriņu nelīdzenā apvidū (lielākoties pļauju tad, kad zāle virs potītēm). Īsu zāli jāpļauj tā, lai pārpļauj un sasmalcina iepriekšējo pļāvumu, bet garāku zāli otrādāk - lai veidojas vāli. Ar zāles garumu zūd efektivitāte - jābrauc lēnāk. Pavisam aizaugušai pļavai (zāle līdz bumbām) ir mēģināts, bet ar trīsstūri uz trimmera daudz, daudz ātrāk.

Re: Trimmeris
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 13:48

Paldies arre. Ne, tik garai es neatļauju augt, jo tas ir ābeļu dārzs arī. Bet ar trimmeri parasto ir ko čīgāt ( ar asmeni protams). Tātad iesakāt to stumjamo trimmeri?

Re: Trimmeris
Autors: arre (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 14:24

Salīdzinot ar trimmeri parasto degvielas ziņā sanāks ietaupīt - četrtaktnieks tomēr. Patīkamāk un vieglāk strādāt nekā ar parasto trimmeri - plaušanu droši var uzticēt sieviešiem. Šad un tad japaremontē - pa šo laiku nodiluši 2 distanceru šķīvji (eur 20 gab), vienreiz izrāvu striķi, saplīsušas dažas plastmasas detaļas (salīdzināšanai - profesionālais Džonsera trimmeris pa analoģisku laiku nav remontēts).
Bail no atbildības, jo aparāts nav no lētajiem, bet domāju, ka varu ieteikt:)
P.s. ja jāpļauj pa baigiem pampakiem, tad plastmasas ratus var nomainīt uz piepūšamiem ratiem, tipa no alumīnija ķerras. Tad daudz komfortablāka gaita.

Re: Trimmeris
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 15:48

Labāk jau vispirms izmēģināt dabā papļaut ar šo verķi līdzīgos apstākļos. Ābeļdārzā ap un zem ābelēm, ja nevar raiti staigāt pilnā augumā, ērtāks var izrādīties garais krūmgrieža kāts.

Re: Trimmeris
Autors: Vilnis_Radio (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 15:54

Es savukārt esmu skeptisks par stumjamo trimmeri. Mana aritmētika ir vienkārša - striķis ir tikai un vienīgi šķēršlotām vietām, gar māju utml. Tas ir superreti, tāpēc striķi es vispār neuzskatu par pļaujamo.

Pļaujmašīna reāli ir tikai rotējošā, pārējais viss ir neekonomiski, darbietilpīgi utt.
Rotējošās iedalās divās daļās - ar pannu zemai zālei un atvērtās.

Šobrīd labākais risinājums atvērtajai ir šāds - [www.viss.lv]. Labākais tādā ziņā, ka konstrukcija ir pareiza - trumulis ar aizsardzību pret akmeni/kurmi, asmeņi ir lēti un viegli trinami un vienmēr asi, ņem garu zāli. Principā tas ir tas pats kas rotējošā pļajumašīna, kuru lieto uz traktora, tikai viens trumulis un diametrs mazāks. Man pašam ir hasperigo, bet tas nav labākais - trumulis ir daudz labāks. Toreiz vienkārši tādi vēl LV netika piedāvāti.

Es vispār pieturos pie principa, ka mauriņš jāuztur ap māju, kur reāli staigā, savukārt tālāki perimetri ir domāti divreiz pļaušanai sezonā - jāņos un augustā/septembrī. Drīzāk jāpiedomā par to kā garo zāli uzlabot sastāvā - lai nav tur balandas, nātres, vībotnes, kamolzāle vai gārsa. Ja tā ir pļavas zāle, tad tā izskatās daudz estētiskāk par angļu mauriņu ar izdegušiem pleķiem.

Re: Trimmeris
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 17/07/2014 16:03

Tieši tā: ap māju kārtīgāk. Tālāk jau reti, kā jau pļavu. Bet verķis ar nažiem interesants. Rezerves detaļas tādam ir? Vai viņš ar staipekņiem nesatinās?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********   **        **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **        ***   ** 
 **     **         **  **     **  **        ****  ** 
 **     **   *******   ********   **        ** ** ** 
  **   **          **  **     **  **        **  **** 
   ** **    **     **  **     **  **        **   *** 
    ***      *******   ********   ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727