UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: meistars. (81.198.17.---)
Datums: 31/01/2012 09:27


Kādi Latvijā ir pieejami īstu vīru telefoni – izturīgi, ar labu zonu, ar ļoti ilgu darbības laiku bez gļukainas programmatūras – geju un tirliņu iPhone un citi smartfoni, kuri bateriju tur labi ja 2 dienas, gļuko un ir jābaidās par katru kritienu neder.

Mani interesē telefons ar līdzīgiem parametriem, kā SONIM XP5300 FORCE 3G tikai par demokrātiskāku cenu - [www.sonimtech.com]

Šis telefons energoefektīvajā režīmā bez lietošanas ieslēgts spēj nostāvēt 1500 h jeb 62.5 dienas, nepārtraukti runājot tas izvelk 22 stundas un dabā tas esot pārbaudīts, vidēji viņš strādā 16 dienas !!!

[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 31/01/2012 09:48

Lietoju Nokia 5140 jau 3 gadus, pirku lietotu pa ~20Ls esmu apmierināts. Manuprāt īsts vīru aparāts.

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: Vienstāvs (---.anonymouse.org)
Datums: 31/01/2012 10:16

Tik resns gumijas kunkulis kā Sonim pa 600 USD nemaz kabatā nešķistu pārāk ērts.
Ja pietiek ar zvaniem/īsziņām, tad pirms kāda laika bija pieejami tādi Nokia 1202/1203 pa ±17 Ls. Tādus var iepirkt pāri, kad pirmais nomests no jumta vai ūdenī, sāk lietot otru un tikmēr iepirkt trešo. Baterija iet vismaz nedēļu.

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 31/01/2012 10:28

Samsungam vēl nesen bij tāds, kas 2m zem ūdens strādā. Ap 100 maksāja.

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: aaaa (---.csc.lv)
Datums: 31/01/2012 10:39

Vienkāršie Nokia modeļi baču tur nedēļu pat runājot diezgan daudz. Ja runā maz - 2 nedēļas ir pilnīgi reāli. Galvenais - ne pārāk liels ekrāns un mazjaudīgs procesors - tie ir pamatiemesli kāpēc visi lielie jaunie "smukie" telefōni baču tur 1 dienu (es personīgi neesmu redzējis smārtfōnu, kas izvilktu 2 dienas!). Starp citu, Nokia tagad parādījies jauns modelis, kas ir ar jaudīgu bateriju un turot ļoti ilgi, turklāt ir izturīgs.
[www.nokia.lv]
[www.nokia.lv]

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: khe (78.84.204.---)
Datums: 31/01/2012 11:04


Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: ssd (---.anonymouse.org)
Datums: 31/01/2012 11:12

Izturīgie telefoni, kuri ilgi tur uzlādi, kā arī nejūdzās nost un ir ar labu zonu.


Samsung Xcover 237 - gaidīšanas režīmā 1600 stundas, sarunas režīmā 22 stundas

Samsung E2370 - gaidīšanas režīmā 1040 stundas, sarunas režīmā 20 stundas - [www.mobile-review.com]…

Samsung C3350 - gaidīšanas režīmā 1000 stundas, sarunas režīmā 19 stundas

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: manparchu (159.148.82.---)
Datums: 31/01/2012 11:26

Lietoju veco, labo Samsung M110. Ūdens-, triecien-, putekļ- un visvisādi citādi-drošs tanks! Lādēju vidēji reizi nedēļā.
Reiz pirtī draugi zīmejās, kuram krutāks Androīds, krāsaināks monitors, vairāk funkciju/aplikāciju. Man, protams, nebija argumentu, kāpēc vēl arvien lietoju antīku telefonu, kas paredzēts tikai zvanīšanai un SMS. Atvēzējos, metu savējo pret sienu un jautāju: vai Jūs tā varat? Zālē iestājās klusums... :)

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: Arturs1987 (95.68.67.---)
Datums: 31/01/2012 13:17

Nokia 6300 - esam kopā izgājuši caur uguni un ūdeni - nekas labāks līdz šim nav izgudrots. vienā objektā es viņu pat izmantoju kā durvju atduri, iebāžot telefonu starp grīdu un durvīm, lai durvis neveras ciet, kāds ieraudzīja, izvilka un atnesa šokā man sakot tu pazaudēji telefonu, viņs bija nokritis uz grīdas un iesprūdis starp durvīm un grīdu, es viņu nolamāju sakot kāpēc tu izvilki manu durvju ķīli :D

Re: Īstu vīru mobilie telefoni
Autors: qwe (---.bn.ngn.lv)
Datums: 31/01/2012 13:37

Kas ar Jums cilvēki notiek - vienkārši tizlumā degradējušies.
Ja esiet celtnieki, tad skaidrs, ka jums nepieciešams triecienizturīgs un mitrumizturīgs telefons un nav svarīgi cik ilgi viņam tur baterija, cik liels displejs. Par piemēru jau te minētie lētie vairāki Samsung modeļi ir ideāls risinājums.
Ja esiet zvejnieks, tad nepieciešams triecien, ūdens izturīgs. Ar GPS un normālu displeju, lai var kartē atzīmēt labākos spotus. Un ar normālu kameru, lai lomu zem ūdens nobildēt. Baterija arī nav tik ļoti svarīga. Tāds varētu būt Motorolla Defy.
Ja Jūs esiet ceļotajs un piedzīvojumu meklētājs. Tad ir nepieciešams triecien, ūdensizturīgs, galvenais ar GPS un ilgu baterijas darbības laiku. Piem. Samsung b2710.
Pārejiem ir atkal citas vajadzības un pie kājas jūsu nepieciešamā tiecienizturība. Citam ir svarīgs mp3, tātad ar lielu ietilpību. Citam e-pasts un dokumentu pārlūks vai mašīnā izmantojams kā GPS navigācija - tātad ar pēc iespējas lielāku displēju.
Tā pat man - es ar smartfonu nedzenu naglas un necopēju. Bet izmantoju reizēm GPS un mp3. Man pietiek ar Nokia 5800. Man viņš tura 3 dienas, kaut arī tas nav svarīgi, jo katru dienu atrodos lādētāja tuvumā.
Un tagad izlienam no mucas un padomājam. Ja būtu radīts aparāts, kurā būtu visas katra cilvēka nepieciešamās vajadzības, vai pasaulē vairāk paliktu kāds telefonu ražotājs izņemot šo dominējošo? Diez vai. Ne par velti neviens ražotājs nekad netaisa ideālu aparātu, jo tad citus viņa paša aparātus neviens nepirks.
Ja tajā ir par grūti iebraukt, ka katram cilvēkam ir savas vajadzības un nav vienkārši viena ideāla risinājuma, tad diez vai būtu korekti kādu saukt par geju vai tirliņu, jo pats uz mata tāds pats vien ir. Nu ok. Par iPhonu tikai pierkrītu. ;) :D

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **     **  ******** 
 **     **  **     **   **   **   **     **     **    
 **     **  **     **    ** **    **     **     **    
 **     **  ********      ***     **     **     **    
  **   **   **     **    ** **     **   **      **    
   ** **    **     **   **   **     ** **       **    
    ***     ********   **     **     ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727