UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 4
Re: Fleksis
Autors: Riktīgs d. (87.110.240.---)
Datums: 12/02/2012 23:45

Ja jau tiek liktas lietā rorenes,tad,kā redzu,šāda problēma ir bijusi ne man vienam.Man ir dažādas rorenes,dažas tādas ar kurām var dabūt vaļā visu,taču šito verķi es nepievārēju.Un te taisnība ir Subaru - to atslēgu ir jānoslīpē plānu,bet tā būtu pus bēda.Bēda ir tā,ka izmērs nav vis 17,bet gan knapi 16! Un ja to izslīpē no četrpadsmitnieces,tad viņa šādu slodzi nepavisam netur.Un 17 arī iet riņķī.Vēl es mēģināšu izslīpēt no pagaras,platākas plakandzelzs (cik vieta atļaus)precīzu to 15,8-15,9 izmēru un tad ar roreni vai skrūvspīlēm.

Lai citiem negadītos kas līdzīgs gribu pabrīdināt no tās kļūdas,ko es pieļāvu.Es griezu to ķieģeli ārā un bija jau slikta redzamība.Es pielaidu to griezuma līniju (špūri)pārāk tuvu malai napareizā leņķī,un viņš man atsita atpakaļ,izraujot diskā robu.Un ar to tad,laikam,kārtīgi pievilka to uzgriezni.Tātad griezuma beigās ir jābūt sevišķi uzmanīgam.Tagad to zināšu.

Re: Fleksis
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 13/02/2012 08:31

manam kolēģim gadījās kaut kas līdzīgs, tikai ar lielo fleksi un metala ripu plāno.. ripa nolūza pavisam un šis panikā. kādu pusstundu ņēmās, viss lidoja pa gaisu, līdz asarām ,kā teikt:D palika man viņa nedaudz žēl, piegāju ar āmuru un pašu rsnāko skrūvi,ko varēja atrast,viens sitiens un uzgrieznis bija vaļā:D
sis ar savam rorenēm palika sēžot,lieki piebilst, ka tur viss bija jau apmuļļāts ta labi kārtīgi.

Re: Fleksis
Autors: Arturs1987 (95.68.67.---)
Datums: 13/02/2012 09:21

Tādu kaiti parasti ar skrūvēšanu vaļā nedabūsi - tur nepieciešama vibrācija. Piemērs ar āmuru un resnu skrūvi bija pat ļoti vērā ņemams.

Re: Fleksis
Autors: ruukiitis (194.8.16.---)
Datums: 13/02/2012 12:32

p.s.
ar fleksi lūdzu uzmanīgi, ja.
tikai brillēs un cimdos. un pirms muļāt disku nost, der atcerēties to pasākumu izslēgt.
Zāģa ripu biju uzlicis - tā ar aizlidoja pa gaisu, laikam inerce apstādinot...
kautko griezu, un aiziet... nu netrāpija, paveicās.
metāla grižamo gan uzspridzināju... trāpīju, bet arī paveicās.
vispār atrastu to kurš izdomāja zāga ripu fleksi, tam puisim galvu pakaļā vajadzētu iebāzt. un fleku vajadzētu atļaut tikai tādam kas ar āmuru utt, ir ilgstoši ir celtniecībā strādājis.

Re: Fleksis
Autors: aaaa (---.csc.lv)
Datums: 13/02/2012 12:48

Visas nelaimes ar fleksi sākas tad, kad to sāk spiest, šķiebt utt., kam viņš principā nav paredzēts - no spiešanas to bleķi ātrāk nepārgriezīsi - rezultātā disks saliecas, ieķīlējas un uzsprāgst. Jāgriež lēnām un smuki, detaļām jāstāv stabili un nekas nekur nelidos. Zāģripa uz flekša - nu tās pielietojumu ir grūti iztēloties, Jānim gan salmu apzāģēšanai lieliski noderēja, bet citur?
Vispār fleksis saucas leņķa slīpmašīna, nevis leņķa zāģmašīna :)

Re: Fleksis
Autors: Dzindzis (---.mt.lv)
Datums: 13/02/2012 12:54

Nu nezinu kā citiem man zāģa ripa uz flekša 125nieka loti palīdzēja siltumnīcu taisot kā arī koka plauktus piegriezt lieliski noderēja. Protams visu vajag ar prātu un aizsargbrillēm un cimdiem. Ja prāta nav aizsarglīdzekļi ir bezspēcīgi.

Re: Fleksis
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 13/02/2012 13:14

Es uz flekša reiz uzmontēju koka frēzi:

Re: Fleksis
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 13/02/2012 13:34

šitādi pašdarbnieki parasti nejauši paliek bez pirkstiem. Ok, ir jau apsveicami, ka viskaut ko izdomā un tā, bet katram darbam ir savs instruments.
Tas ir tāpat, kā daudzi skrūvgriežņus izmanto kā kaltus un nažus kā skrūvgriežņus.

tās zāģu ripas fleksim pasen redzēju pie zviedriem, bet tagad nav vairs, ir izņemtas no tirgošanas. Tagad ir nopērkams flekšveidīgs zāģis(ripas neder parastajam fleksim), ar kuru savainoties var tikai pilnīgs tizlenis:D

Re: Fleksis
Autors: soseds2 (46.109.65.---)
Datums: 13/02/2012 17:34

Piekritu DZindzim, ar jebkuru lietu jamak stradat! Zaga ripa uz fleksa ir bistama, bet neaizstajama vecu koka eku remontdarbos, kur piem.sienas uz gridas sadurvieta deli vajag iezaget vai izfrezet kadu garenu kanalu. Tadas vietas parasti ar citiem instrumentiem netiek klat.
Metala griesanai labak izveleties biezakus diskus 2mm, planaki medz izskist.

Re: Fleksis
Autors: h2so4 (---.tallink.ee)
Datums: 13/02/2012 19:55

..un atkal. nevar visur līst ar 2mm diskiem. ir lietas ,kuras griež tikai ar plānajiem un ir lietas ,kur 2mm. Tas ,ka plānie diski jūk ārā, liecina par ko citu, nevis par plānumu:D

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******    *******   **    **  ********  
  **  **   **     **  **     **  **   **   **     ** 
   ****           **         **  **  **    **     ** 
    **      *******    *******   *****     ********  
    **            **         **  **  **    **        
    **     **     **  **     **  **   **   **        
    **      *******    *******   **    **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727