UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

pamatu siltināšana
Autors: pppp (195.244.147.---)
Datums: 10/06/2005 19:00

velos savā mājai siltināt pamatus no ārpuses (cokolu)- vai jāsiltinak līdz pēdai (1 metra dzilumam) vai arī pietiek ar 60 cm

Re: pamatu siltināšana
Autors: rex (80.232.253.---)
Datums: 12/06/2005 16:48

Noteikti līdz zemes sasalšanas robežai t.i.1m-1.20m



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   *******   **     **  **    ** 
 **     **  ***   ***  **     **  **     **   **  **  
 **     **  **** ****  **     **  **     **    ****   
 **     **  ** *** **   ********  *********     **    
 **     **  **     **         **  **     **     **    
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 ********   **     **   *******   **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.