UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Siltummūra flīzēšana
Autors: dzipo (80.232.164.---)
Datums: 21/07/2005 22:09

Ir lauku māja ar labu plīti un siltummūri.
Gribētu mūrīti noflīzēt, lai istabā smuki izskatās, bet kāda ir flīžu
siltumcaurlaidība, vai nebūs lieli situmzudumi?
Vai ir kādam šāda pieredze

Re: Siltummūra flīzēšana
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 03/08/2005 23:53

Podiņu stiprina ar drātītēm, bet kā flīzi, varbūt ir speclīmes?
Manuprāt podiņu krāsns paliek siltumnecaurlaidīga tieši dēļ plaisām starp podiņu - māliem - ķieģeli.
Vai uzliekot flīzi Tu arī neradīsi 2 vietas iespējamai plaisai?



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **        **    **  ********   **     ** 
 **    **  **         **  **   **     **   **   **  
 **        **          ****    **     **    ** **   
 **        **           **     ********      ***    
 **        **           **     **           ** **   
 **    **  **           **     **          **   **  
  ******   ********     **     **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.